Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ti szerelmesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti szerelmesek lennétek valakibe tennétek ilyet?

Figyelt kérdés
Veszekedés következtében minden kapcsolatot megszakítana veletek, akkor ráhagynátok vagy utána mennétek személyesen? Esetleg baráttal próbálnátok közvetíteni? Vagy mitől lehet az h egyfolytában néz engem meg figyelget de nem kér bocsánatot. A vitát ő robbantotta ki

2020. jún. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Bizonyára nem ez volt az első és egyetlen veszekedés. Betelt nála a pohár és végleg szakított. Vedd tudomásul!

Ha az első veszekedés volt, akkor örülj, hogy nem neked kellett szakítanod vele.

2020. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem szakítás volt, barátok voltunk, csak néha úgy éreztem szeret.

1. veszekedés volt

2020. jún. 30. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Vannak jeleket küldözgető "teperj értem" típusú nők és vannak egyértelműen kommunikáló nők is, hogy az adott hölgy melyik kategóriába tartozik, esetleg egyikbe se, azt ennyi alapján nem lehet eldönteni.

Van aki ilyenkor tényleg azt várja, hogy menj könyörögni az ablaka alá miután minden lehetséges kommunikációs csatornát elvágott

2020. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelen. Annyi különbséggel, hogy semmiféle barátot/havert nem kérnék meg rendezésre,közvetítésre nem mennék utána, és nem venné senki észre ha nézném, mert inkább kikerülném.

Közvetítésre egyetlen egyszer volt példa egész eddigi életem során, egy idős ember személyébe-életbevágóan nyomatékos dolog miatt.

2020. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4+ Jah, és nem vagyok cirkuszolós, és teátrális. Ha nagyon feldűhített valaki egy mondat után a kommunikációt befejeztem és nem érdekeltek a magyarázkodások, és kérlelések.
2020. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól még szerezhet, azért néz :) érted ?
2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!