Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én reagálom túl vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy valóban nem érdemes ilyen emberrel "párkapcsolatot" kezdeni? Azt mondja járunk, de nem csinálunk "szerelmes" dolgokat.

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves nő, akit tudtam szeretni, meg tudnék, nem tudom mi oknál fogva.

De úgy érzem csak hülyére vesz. Nem fontos neki a randevú, neki az normális, ha nem találkozunk, ha baja van rajtam csattintja és valahogy úgy érzem nem törődik velem.

De akárhányszor összeveszünk, úgy érzem én vagyok túl érzékeny és én várok sokat tőle. Mindig azt mondja, hogy nem hagyom kibontakozni, pedig minimum 3 hónapig direkt nem említettem neki semmi ilyet, hogy feltudjon oldódni.

Azt is mondtam neki, hogy mondja meg nyugodtan, ha nem tud belém szerelmes lenni, csak vallja be, ha így van.

Mindig azt hajtogatja, hogy szeret, megváltozik, nem fog veszekedni, törődni fog velem.

Én vagyok a hülye, hogy ilyen ábrándokat kergetek, hogy romantika és kommunikáció?

Szerintem abúzív, de nem tudom mennyire van jelen más párkapcsolatokban ilyen. Nekem kellene engednem és elviselni, elfogadni az ilyen momentumait vagy ez nem így működik?

Úgy érzem velem lehet a baj, hogy nagyok az igényeim.

Nem tudom már mit tegyek, lehet feleslegesen eldobok egy párkapcsolatot.

Neten kérdeztem egy pszichológust e-mailben, ő azt írta, ha se randi se csók, akkor felesleges is kopogtatnom, keressek jobbat.

De úgy érzem, meglehet hogy én várok sokat.



2020. júl. 3. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Te látod rosszul, sokat vársz szegénytől!
Nem normális kapcsolat.
Ez nem kapcsolat.
El kell viselni néha a dühkitöréseket, és hogy nem csupa szív a szerelem.
Nőjj fel!
Átver téged.
Érzelmileg kihasznál és játszik veled.
30 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretnék netes pszichológusra hallgatni, DE ha se randi, se csók; akkor kurvára igaza van. Sehol sincs még párkapcsolat ígérete sem, teljesen mindegy, hogy kétségek, vagy önbizalom hiány az oka.
2020. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Csak szórakozik veled, parkolópályán tart, azt is megkockáztatom, fent van 10 társkeresőn, és ha talál mást, eltűnik mint az aranyóra.
2020. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, így nincs mit eldobni...
2020. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi skacok a gyors választ!

Nagyon jó fejek vagytok, hogy írtatok, ment a zöld pipa!

Azt hittem, hogy nekem van nagyon rossz felfogásom egy párkapcsolatról.

2020. júl. 3. 19:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagy neki egy szimpla szemetes, hogy még együtt se vagytok. Beléd hányja a baromságait amikor úgy érzi ki kell adnia magából és ennyi.


Ne csak neten fordulj szakemberhez, élőben is ajánlatos. Valami oka van hogy ennyire nem akarod elhinni mi zajlik és engeded magad hülyére venni (ha jól értem most már hónapok óta), ami túlmutat csupán azon, hogy kapcsolatot szeretnél.

2020. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, abuzív. Jól látod. Menekülj. Bárcsak mindenki felismerné ezeket a férgeket és egyiknek se lenne párkapcsolata.
2020. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy elhinni, csak nincs a környezetemben olyan, akitől tudnék rendes véleményt kérni, hogy én vagyok-e túl sokat váró, vagy nem.

Mert ez a párjelöltem mondta is, hogy nem is érti mi bajom az egésszel.

Szóval akartam olyanok véleményét, akik megtudják nekem esetleg mondani, hogy én gondolkozom-e rosszul, és túl sokat várok a párjelöltemtől.

Igazából 4 éve tart ez, mert próbáltam javítgatni mindig, ahogy romlottak a dolgok, meg igért nekem a végéig, hogy fog változni.

És úgy gondoltam én vagyok bizalmatlan vele, amikor felhoztam hogy nem jó ahogy vagyunk.

Tudom hülyének tűnök, de azt hittem én képzelem be, hogy ez nem oké.

Azért is kérdeztem meg hogy velem van-e a baj és ezt nekem kéne tudnom elfogadnom, vagy nem vesztek semmit azzal, ha végleg kiírom az életemből.

Mindenhonnan letiltottam tegnap, kibuktam tőle, de úgy éreztem ma, hogy én reagálom túl.

És úgy gondoltam megkérdezem itt mielőtt döntést hoznék.

2020. júl. 3. 19:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 5-ös vagyok, nem rosszból írtam a szakembert. Egyértelmű belső gondok vannak ha 4 évig hagyod neki hogy így viselkedjen veled, akkor is problémákra utalna ha kevesebb ideig tetted volna. Nem csak arról van szó hogy nem gondoltad hogy ezzel gond lenne egy kapcsolatban (ami amúgy elég fura), hanem sokáig engedted hogy kihasználjon.


Lehet ebből meríteni, tanulni, fejlődni, nem mondom hogy dőlj a kardodba. Csak ajánlatos foglalkozni vele ha a jövőben egészséges kapcsolatokat szeretnél, mert ezek a problémák a későbbiekben is elő fognak jönni ilyen-olyan módon.

2020. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem is vettem sértésnek 7-es ne aggódj.

Hagytam neki, mert nagyon naív voltam vele, vártam, hogy minden jobb lesz és komolyan minden rendben fog menni.

Sejtettem, hogy nem oké ez, csak azt gondoltam én látom rosszul. De így másabb, hogy ti is írjátok, hogy amúgy nem volt hülyeség, amit gondoltam.

Csak sok helyről hallottam már ezt a "ne higgy a mesékben" témát is és azon gondolkoztan, hogy lehet velem van a baj igazából.

2020. júl. 3. 19:36
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba, mert leépíti a maradék önbecsülésedet is. Nehéznek tűnik, de hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad, ha kiállsz magadért.
2020. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!