Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csináljam ,hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam ,hogy többet ne legyek szerelmes senkibe se?

Figyelt kérdés
Ki akarom használni az összes férfit,utána meg eldobni. Nem akarok többet szeretni senkit sem
2020. júl. 5. 22:35
 1/8 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Ezek azok a dolgok amiktől biztosan nem leszel boldog, csak üres lesz az életed. Hiába ért csalódás, egy életed van csak, ne pocsékold el.
2020. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
Akkor szerintem szeresd magadat jobban bàrminél. Illetve, tudatosítsd magadban, hogy miért is döntöttél így.
2020. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne akard. Hanem légy türelmes, és várd a kompenzációt odafentről. Megfog érkezni, hamarabb mint gondolnád.
2020. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem hiszek benne.
2020. júl. 5. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Állíts egy kicsit a gondolkodásodon: akármilyen remeknek tűnő férfi is jön, mindig gondolj arra, hogy ő sem különb... Őt sem hagyja hidegen a többi nő, mihelyt alkalom adódik rá, megcsal. Ő is átver, nincs olyan, aki nem, olyan van, aki nem bukik le. Neki is csak addig vagy jó, amíg teljesítesz rendesen, rosszabb napjaidon, sz*rabb formádban már húzza a száját, elégedetlenkedik, kritizál, b*sztat, aláz, kiábrándul és lecserél. Ilyesmi.

Egyszóval mindig maradj realista, és azt se hidd el nekik, amit kérdeznek! De ha "finom falatok" és jók az ágyban, azt élvezd ki.

2020. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 Tapasztalatból mondom azt amit. 3-as voltam. Sajnos nekem akkoriban nem mondta ezt senki, és nehéz volt.
2020. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, csak azzal a különbséggel, hogy én nem akarok kihasználni meg eldobni senkit, csak szimplán ezt a keserű, idióta szerelmet akarom kiiktatni az életemből. Kár hogy nem vagyok hidegfejű.
2020. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű. Ha ki akarod a férfiakat használni, akkor ne változtass semmin se.
2020. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!