Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb, ha szanaszét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha szanaszét dicsérnek egy szép, szexi lányt, és bókokkal lepik el, vagy ha inkább csak poénkodnak a szépségével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő rendkívül alacsony érzelmi intelligenciáról árulkodik, de ha égetni akarja magát az illető, akkor csak rajta.
2020. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból?
2020. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha békén hagyják.Szóval kérdező egyik sem. A bókolástól és az örökös dicsérgetéstől meg egy értelmes és okos nő világba fut.
2020. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen csajoknak amúgy is egekben van az egójuk. És a férfiak mind tesznek is rájuk egy lapáttal....
2020. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép, szexi nő mást sem hall, mint, hogy szép és szexi. Mondd neki, hogy okos. Meg fog lepődni. :D
2020. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Széppé váltam, kemény munkával.

Amikor bókot kapok, egyszerűen agyfszt kapok, kifejezetten taszít, ahogyan nyáladzanak.

A poénok pedig rettentően fájdalmasan tudnak érinteni. Mert fingjuk nincs róla, hogy min mentem át, hogy így nézzek ki.

Szóval leginkább azt szeretem, ha kussolnak, nem tesznek semmilyen megjegyzést a külsőmre.

2020. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát kesves válaszolók, ezt azért (kissé) sajnálattal hallom!

Jó, van más mondanivalóm, és tudok másmilyen is lenni, de alap helyzetből, valamiért (alap ösztönből) az a reakcióm egy szép lány láttán, hogy dicsérni kezdem, és (legalább az elején) sok bókkal látom el a kedves leányzót. 🙂


En pl szeretem ha jól, stílusosan bókolnak nekem, kedvesen megdicsérnek, a tehetségemért, a külsőmért, vagy épp a tudásomért! 😀


És én azt hittem, hogy ez fordítva is így van! 🙂😎


Akkor hogy hozzam a tudomására, hogy tetszik nekem a külsője, szerintem elképesztően szép, és a világon bármiben benne lennék vele? (Persze a belsőjét is dicsérném, és fogom is, csak elsőre a külseje fogott meg, az nyűgözött le teljesen:)


Akkor most mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy tetszik nekem, és szerintem volna közös jövőnk együtt?


(Amúgy én is tetszek neki:)

2020. júl. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!