Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom nálunk alszik majd!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nálunk alszik majd! Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt alszik nálam a barátom. De még nem akarom, h megtörténjen, szerintem azzal még várnunk kéne. Mi fog szerintetek történni? Összebújunk, csókolózunk...?

16/

Csak normális válaszokat! Nem tehetek róla, h nincs még ilyen téren tapasztalatom!



2013. dec. 7. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Dugásra.
2013. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nos 90% az esélye hogy akar szexelni veled, de beszéljétek meg mindenképp a dolgot. Én párom amikor először jött hozzám hogy aludjunk együtt akkor még nem volt szex, megbeszéltük hogy még ne legyen akkor fel is fogta de ugyanúgy összebújtunk, csókolóztunk és már éreztem hogy kezd beindulni mert már simogatta a testem puszilgatta a nyakamat, meg már kezdett lfelé menni, de rászóltam hogy még ne csináljuk, és megértette majd maradt tovább a puszilkodás az arcomon, nyakamon ezt még engedtem plusz azt is hogy simogasson majd jó szorosan hozzábújtam és akkor elaludtunk. Pedig 20 évesek vagyunk igaz de a párom nagyon türelmes, és megértő ilyen téren.
2013. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is mond meg neki biztos meg fogja érteni.
2013. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor én most megírom az első normális választ. Valószínű petting az lesz. Megismerkedtek jobban egymás testével. Ha nem akarod hogy megtörténjen akkor szólj vagy nyugodtan állítsd le ha olyat tesz amit nem szeretnél vagy nem esik jól.
2013. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy csak ottalszik, nem lesz több, mert még nem szeretném. Azt mondta h úgy csináljuk ahogy nekem jó.
2013. dec. 7. 17:56
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha nen akarod nem fog tortenni semmi ezt a baratodnak meg kell ertenie. Ne felj neki szolni h ezt nem akarod. Beszeljetek meg. Kenyszerbol ne csinalj semmit.
2013. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
"Úgy csináljuk ahogy neked jó" Gratulálok,szuper pasit sikerült fognod magadnak! Egy kis petting valószínű,hogy lesz,de attól ne tarts,az király! Bújjatok össze,és tiétek a világ:)
2013. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Bármi jöhet, csak úgy intézd, hogy anyád ne jöjjön be. Tönkre tudja vágni az egészet....
2013. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Na mi történt? Bocsi hogy csak most tudtam válaszolni a privire...
2013. dec. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szex lesz az tuti.
2013. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!