Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal a barátom vagy miez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom vagy miez miert kapott ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés

Ma az ő gépet használtam ő tudott róla megengedte. És ő neki fb jelszava elvan mentve ha kap üzenetet jobb alsó sarokban kiírja és pont meglattam. Nem mertem elolvasni miket írtak mert bejott a barátom a szobába de azt írta neki egy lány hogy: majd máskor ❤️

Ezt mire irhatta? Nem értem.



2020. júl. 13. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ennél tisztább buktát hogyan akarsz még? :D

Gondolom a beszélgetési előzmény az volt, hogy találkozunk? Most nem mert itthon van a barátnőm.

Én innentől nem nagyon bíznék benne.

2020. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez azért ... Más is lehet, de biztonság kedvéért utána járhatsz.
2020. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondtad volna, hogy menjen ki hozzon neked egy friss csapivizet aztan megnezhetted volna. Most igy gyanus igen, lehet csak baratok lehet nem. Kerdezz ra
2020. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Az en baratom siman kaphatna ilyen uzenetet legalabb negy lany baratjatol, es 1000%, hogy nem csal meg. A Gyakorin persze 10-bol kilenc ember azt fogja mondani, hogy megcsal, de ez nem a való világ (ha jol valasztottal).
2020. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én megneznem azokat az üziket!
2020. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha megcsalna, akkor miért engedne a gépéhez? Akkor tisztában lenne vele, hogy bármikor kaphat üzenetet ami lebuktathatja.
2020. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
De miért nem nyitottad meg? Ha semmi nem lett volna benne akkor megmondhattad volna, hogy "jaj bocsi Béla, véletlenül nyitottam meg". Ha meg lett volna benne valami akkor legalább kiderült volna minden. Így most ott a nagy kérdőjel mert, lehet, hogy megcsal de lehet, hogy nem. Kérd el újra a gépét aztán nézd meg az üzeneteket. Lehet, hogy alja dolog más dolgába belenézni, de ha nyugtalanít akkor inkább nézd meg. Rákérdezni azért nem érdemes, mert tagadni fog és onnantól gondosan mindent törölni HA van vaj a füle mögött.
2020. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagy azért engedte a gépéhez, mert így akarta elmondani. Van aki gyáva elmondani a párjának, hogy megcsalta, vagy szakítani akar.


De amúgy 4-es, te tudsz a lány barátairól, a kérdező nem írta, hogy a pasijának vannak lány barátai.


De amúgy tényleg nem biztos hogy az amire a nagy többség gondol, de nagy a valószínűsége a pici szívecskével együtt.


Én a helyedben rákérdeznék.


Nem lehet, hogy a testvére írt neki? Bármi lehet, jobb lenne ha megemlítenéd neki, hogy a felugró ablakban megjelent az egyik fb üzenete, és kérdezz rá konkrétan. Ergo nem turkáltál, csak az engedélyével használtad a gépét, ahol neki az üzenetek felugró ablakban jelennek meg. Kérdezz rá, mint hogy itt kínlódsz.

2020. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy az unokatestvére.
2020. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kései Sirató ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem biztos, hogy megcsal.

Barátilag is egyre többen tesznek szivecskéket a mondandójuk mellé.

2020. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!