Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem az elmúlt hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem az elmúlt hónapban gyakorlatilag nem ér hozzám. Rideg, elutasító, kritikus. Törölgeti az én üzeneteimet. Ha itt olvasnám ezt a kérdést, kapásból rávágnám, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, a legkisebb két éves. Sportolok, nem hagytam el magam, 10 évvel fiatalabb vagyok nála. Vírusfertőzése volt a napokban, egy köszönetet nem mondott, sőt kritizált hogy én bunkó vagyok. kiszolgáltam a 3 gyerekkel együtt, csak az utolsó két napra a kicsi fulladni kezdett és ez tényleg felőrölt, plusz az egyheti kialvatlanság.-ezt csak azért írom, hogy világos legyen, a hozzáállás.
2016. febr. 26. 12:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Add be a válópert.
2016. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
köszi. szerinted mi lehet?
2016. febr. 26. 12:56
 3/29 anonim ***** válasza:
37%

Talán el kéne vele beszélgetni, hogy miért viselkedik így.


A kommunikáció nem jutott az eszedbe?

2016. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
próbálok vele beszélni folyamatosan. azt mondja én kreálok problémát.
2016. febr. 26. 13:28
 5/29 anonim ***** válasza:
28%

Bocsi, de próbálkozni a kutyák szoktak.


Le kell vele ülni határozottan, felhozni neki az itt leírtakat, és megbeszélni a dolgokat.

A probléma megoldásnak nem abban kéne kimerülnie, hogy támadással reagálunk a másik által mondottakra.

2016. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Pedig ő kiabált amikor elmondtam neki, hogy borzasztóan egyedül érzem magam ebben a kapcsolatban, szinte kuncsorogtam hogy nem simogat,nem puszil meg. Most hagyjuk is a szexet, de azt sem akar, hiába szerettem volna. Egyszer zavarta a gyerekek zaja - régen mindig a elbújtunk a fürdőszobában, gardróbban Stb.

vett magának egy csúcstelefont pár hete, küldtem képeket magunkról, a kicsivel, magamról is arcképet egész jót, törölte.

2016. febr. 26. 13:35
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenkivel beszélgetni, hiába ülsz le vele. Az én exem is ilyen volt.

Elég gáz, nálunk is így indult, totális elutasítással. Pedig szülés után fél évvel a régi alakom volt....Aztán persze ki is derült, hogy keresgélt ...meg talált

2016. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Munkaidőn kivül viszont nem tűnik el hosszabb időre, ezért össze vagyok zavarodva. Itthon netezik, meccset néz. Elképesztően negatív lett az utóbbi időben.
2016. febr. 26. 13:37
 9/29 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám kapásból, hogy megcsal... ekkora változás nincs ok nélkül, hogy a te üzeneteidet törli, az valami nagyon intenzív utálat... nem irántad, inkább a családi állapota iránt.

A gyerekekkel milyen?

2016. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

kedves utolsó sajnálom :(

Az a baj, hogy nagyon szorongok az egésztől. Mi lesz velünk így? Viszont ennél többet nem szeretnék megalázkodni A SZERETETÉRT.

2016. febr. 26. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!