Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magányosak vagytok? Sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosak vagytok? Sikerült már megtalálni a párotokat,vagy hosszú idő után még mindig semmi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a párom, nem vagyok magányos.
2020. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 The Dead and Dreaming ***** válasza:

Igen, de inkább üres vagyok. Nincs barátnőm és nem is hiszem, hogy lesz.


F

2020. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most van párom, de amikor egyedül voltam akkor se éreztem magam magányosnak.
2020. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért nem hiszed,hogy lesz?

---

Egyedül sem? Az egy nagyon jó dolog! Én az utóbbi időben mondhatni boldog vagyok egyedül,de néha azért megüt az érzés,hogy milyen jó lenne..

2020. júl. 15. 00:19
 5/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nyitottságom ellenére 2-3 éve még mindig nincs potenciális jelölt. Fene tudja, hogy még mindig mit csinálok rosszul... talán mert annak elllenére, hogy szeretek emberekkel beszélgetni, mégse vagyok csajozós típus. Tényleg nem tudom.
2020. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint 6 éve vagyok egyedül. Kilátástalan a helyzetem; élőben már rég nem ismerek meg potenciális jelölteket, netes társkereső nem opció. Biztos, hogy így lesz már, míg élek. Ebbe még nem sikerült belenyugodnom, de remélem, idővel fog. (N)
2020. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem voltam magányos, amikor évekig egyedülálló voltam. Szerettem egyedül lenni, a szociális igényeimet kiéltem a barátaimmal, intimitásra pedig nincs igényem addig, amíg nem vagyok valakibe szerelmes. Én már csak így működöm, boldogabb vagyok egyedül mint egy olyan emberrel, akivel nem passzol minden.
2020. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!