Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Különös hangulatingadozás?! . Mi lehet a probléma? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Majdnem 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Eddig is voltak nehézségek a kapcsolatunkban, mert eléggé messze lakunk egymástól és ő ráadásul még dolgozik is, szóval nagyon kevés szabadideje van, így ritkán találkozunk. Neten minden nap beszélgetünk. Augusztus közepén voltam hozzá látogatóban 4 napig, minden szuper volt, voltunk erre-arra, séta, strand..stb.. De! Eljött az a nap, amikor hazautaztam tőle, akkor történt valami... furcsa volt már az utolsó napon is, mert nem marasztalt mint anno, nem mondta, hogy maradj még 1-2 napot (az időmből kitelt volna és az övéből is)... az édesanyja megkérte, hogyha elmegyek és ő utána hazamegy vigye el xy helyre.. ekkor ő nagyon mérges lett, hogy miért kell előre tervezni és az ő idejét beosztania... Furcsa is volt nekem, arra gondoltam, hogy talán valami van a levegőben.. ezért is nem marasztalt, mással találkozna?!.. nem tudom... Hazajöttem. Eltelt 2 nap … és minden megváltozott mint a karikacsapás. Ingerült, folyton szomorú, mérges és feszült. Ma elméletileg találkozott a haverjával aki anno egyetemen nagyon jó barátja volt. Egész nap nem írt egy SMS-t sem, pedig tudta, hogy aggódom érte, mert rossz passzban van és ezért én is... Hívtam 3x de nem vette fel a telefont, majd kb 2-3 óra múlva visszahívott és azt mondta, hogy az autóban maradt, miközben vásárolt egy szupermarketban. Érdekes ez... Este beszéltem vele neten, akkor kérdeztem, hogy mi a csuda ez az egész.. erre azt felelte: Nehéz neki, mert messze vagyok tőle, és fél hogy mivel lassan itt a suli, neki meg a munka, hogy nem lesz időnk találkozni a távolság miatt sem... szerintem más van a dologban, eddig is volt suli, munka, meg távolság... meg tudtuk oldani.. Szerintetek mi a baj? Mi áll a háttérben? (bocsi, hogy hosszan írtam)

2014. aug. 24. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
ez annyira egyéni story, hogy hülyeség lenne bele okoskodni
2014. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!