Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudnak olyan érzelmesek lenni, mint mi nők?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudnak. Csak nem akkor és abban, amikor és amiben elvárják tőlük.
2020. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen èrzelemre gondolsz?
2020. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Érzelmes érzelemre
2020. júl. 20. 21:43
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak sokkal érzelmesebbek mint a nők.
2020. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az valami megjátszàs lenne.
2020. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz az alatt, hogy érzelmes valaki?


Szerintem elég sok férfi képes rá, hogyha meg tud bízni az adott lányban és nem gázoltak még bele ezért durván. Engem egyszer azért dobott egy lány, mert túl érzelmes/érzékeny voltam. Egy elég jó barátomat szintén hasonló indok miatt dobott a barátnője. Bár tudom, hogy ezek nem reprezentatív példák csak mondom, hogy sok férfi tud illetve tudna, ha olyan nő lenne a társa aki iránt meg szabad őszintén nyílni és lehet gyengeséget is kimutatni. (Persze nem állítom, hogy nincs ilyen, csak ritka. :))

2020. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert a társadalom kiöli belőlük. Elvárják tőlük az érzéketlenséget és a kegyetlenséget. Amelyik férfi szembemegy ezzel, azt kirekesztik, megalázzák, leb.zizzák.
2020. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

A női ismerőseimből, kolléganőimből és "barátaimból" kiindulva nagyon boldog vagyok, hogy ők nem ennyire "érzelmesek".


Legalábbis azt a moslék szemét áskálódást és rosszindulatú, irigy szemétkedést folyamatos bosszúállással és szarkavarással együtt örülök, hogy nem kapom meg még a férfiaktól is.


Tisztelet a kivételnek.

2020. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Tudunk, de nincs rá igény.
2020. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak, de leírták előttem a lényeget: Nincs rá igény, a társadalom nem ezt várja el és megszívták vele.

Én pl. nagyon durván érzelmes tudok lenni. Ehhez mondjuk, olyan partner is kell. Volt olyan barátnőm, aki mellett nem ment, mert érzelmileg jóval alattam volt. Ő érzelmesnek gondolta magát, mert sírt egy filmen és hasonlók, de engem nem tartott érzelmesnek. De, volt olyan barátnőm, aki konkrétan megmondta, hogy ennyire érzelmes srácot még nem látott.

Hát, az ilyen. Ha te valóban érzelmes srácot akarsz, akkor ahhoz észre is kell venned őket. És valószínűleg, utána még melóznod is kell, mert random, a 2 szép szemedért nem lesznek érzelmesek.

2020. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!