Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában a férfiak érzelmeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a férfiak érzelmesebbek, mint a nők?

Figyelt kérdés

Nem az első eset, hogy itt, élőben is panaszkodik egy nő, hogy x ideje nincs kapcsolata, mert nem jön a megfelelő. Ám, mint utólag kiderül, ezen nők közben alkalmiznak ezerrel. Hát nem gusztustalan? Magát tudatos, komoly jelöltet kereső, érzelmes nőnek mutatja be, aztán kiderül, hogy gyakorlatilag bárki leqrhatja azon időszak alatt, amíg várja a szőke herceget fehér lovon.


Miért van az, hogy a magukat tudatosnak valló, komoly jelöltet kereső, érzelmes férfiak viszont nem alkalmiznak szingli időszakok alatt sem, vagy ha igen, töredékét, mint ezen nők?! Személyes ismeretségekre is alapozom a kérdést?


Ha én férfiként tudok önmegtartóztatni, sok nő miért leqrható? Ösztönlények...


Kort, nemet is.


2020. febr. 9. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

1. Az égvilágon senkinek semmi köze hozzá, hogy egy szingli nő kivel szexel és ettől még nem lesz kevésbé értékes és kereshet komoly kapcsolatot is.


2. Az pedig két különböző dolog, hogy valaki nem akar egy éjszakás kalandot és az, hogy valakinek szimplán nincs rá esélye, mert béna hozzá.


Ilyen hozzáállással és fogalmazással gyanítom te az utóbbi lehetsz.

2020. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Tehát attól, hogy valaki várja a szerelmet, a kapcsolatra megfelelő párt nem érezheti jól magát? Az, hogy valakinek alkalmi partnerei vannak nem azt jelenti, hogy bárkivel összefekszik.

Soha nem volt alkalmi kapcsolatom de baromira nem értem mi a baj vele és miért ne kereshetne valaki némi élvezetet ha éppen nincs párja. Úgy őszintén, azok a pasik akik jajj de komoly kapcsolatot akarnak és csak ez játszik nekik csak azért mondják ezt mert még alkalmira se kapnának senkit nem hogy komoly kapcsolatra. De jobban hangzik az, hogy várja az igazit. Viszont még mindig több férfinak vannak alkalmi partnerei ha szingli mint ahány nőnek.

2020. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tévedésben élsz, te tahó. Maximum a te olvasatodban nem lesz kevésbé értékes egy alkalmizó nő. Gusztustalan. Be nem dugnám neki ezek után. Ki tudja, mit össze nem szed egy ilyen kaland során.
2020. febr. 9. 23:16
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Elhiheted kedves uram, hogy egy nő sem akarja a világon, hogy te bármit is bedugj neki.
2020. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Inkább nézz magadba, miket kommentelsz, te nyomi. 😁😁😁
2020. febr. 9. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem gusztustalan. Ha egészségesen élsz, de nem vagy diétán, nem örülnél neki, ha valaki megkínálna egy mekis menüvel vagy egy szelet tortával? Ó, dehogynem. Egy szingli ember azt csinál, amit akar és amire lehetősége van. Kapcsolatot meg akkor vállaljon, ha tudja vállalni a vele járó kötöttségeket anélkül, hogy lemondásnak élné meg.


Amúgy elmesélnéd nekem, miért érné meg ez az önmegtartóztatás? Adott egy szingli ember. Semmi garancia arra, hogy talál magának társat. Akkor ne is dugjon? Értem, ha párom van, akkor evidens, hogy ideális esetben kielégíti minden igényemet és mivel kötődöm hozzá és együtt építjük a kis életünket, amiben idegennek nincs helye abban a szorosságban, hűségesek vagyunk (vagy legalábbis őszinték, mert van, akinek jó a nyitott kapcsolat is, aztán az sem megcsalás). De ha nincs, akkor kinek számít, mit csinálok? Senkinek. :)


Majd ha a kezeden kívül bárki akarna veled dugni, te is megértenéd. De most csak igazolni akarod magad. Ne aggódj, én nem ítélem el azokat, akik nem akarnak kapcsolat nélkül dugni. De azokat igen, akik emiatt hiszik magukat felsőrendűbbnek.



Az ösztönlény pedig nem ez a fajta ember, hanem az, aki a családját hagyja ott vagy a párja mellett lép félre. Azokat kóstolgasd, ne azokat, akik egy másik emberrel jól érzik magukat úgy, hogy az senkinek nem fáj.

2020. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De igen, osztonleny az ilyen is. Majd én eldintom, hogy te hogy elhetsz.
2020. febr. 9. 23:34
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Ismertek több nőt is aki komoly kapcsolatot keres, udvaroltat magának, játsza az erkölcsös szüzikét, a pasival hónapokig nem bújik ágyba hogy komoly nőnek tűnjön. Eközben alkalmi vagy szexkapcsolatban kuratja magát. Nekem is volt alkalmi, utólag kiderült hogy vőlegénye van.
2020. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Hu, mennyire érzelmes lehetsz, ha itt tahózol embereket... :D
2020. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden? Nem.
2020. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!