Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan férfiak ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan férfiak ti is büszkék vagytok arra és különbnek gondoljátok magatokat hogy elvárjátok hogy a nő kezdeményezzen, főzni szerettek, utáljátok a focit, szerelem nélkül nem tudtok szeretkezni, sokkal érzelmesebb vagytok a többi férfihoz képest?

Figyelt kérdés
És még sok hasonló különb tulajdonság
2018. ápr. 28. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem varom el, de orulok es az egomat simogatja ha kezdemenyez egy no :) szeretni es tudni fozni nem egyforma. En szeretek es tudok is, de csak es kizarolag a magam reszere, masnak nem biztos hogy izlene. Nem utalom a focit de ha fel orat neznem kene igyis ugyis bealudnak rajta szoval ertelmet nem latom nezni. Szerelem nelkul is tudok szeretkezni gaz is lenne ha nem mert akkor 4 evente cserelenem kene a noimet ami azert nem lenne tul jo. Erzelmes vagyok de erre nem vagyok buszke, mert en ezt hibanak veszem.
2018. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
77%

Nem sok ész szorult beléd, ha szerinted azért férfis valaki, mert

*szereti a focit

*nem szeret főzni

*bárkit megdugna

*nem érzelmes típus



Mi a f...szerintem életképtelen ember az, aki nem tud főzni alap szinten. Te jóságos ég.

2018. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Juj, de elgurult a gyógyszer. Ettől a se füle-se farka kirohanástól te most sokkal férfiasabb lettél a saját szemedben, remélem. xD
2018. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Te is lusta voltál sorban állni, mikor az észt osztogatták...
2018. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

- Ne kezdeményezzen feltétlenül egy nő, csak jelezze, hogy szabad a pálya. Ha éppen kezdeményez, abba sem halna bele egyetlen férfi sem.

- Utálok főzni, de 3 év alatt sem haltam éhen, amióta eljöttem otthonról.

- Utálom a focit, de a lány akivel össze akarnék jönni nagy Újpest drukker szóval ez pont nem jön jól...

- Szerelem nélkül is tudok szeretkezni mert nincs köze a kettőnek egymáshoz.

- Nem vagyok kimondottan érzelmes csak, ha erre nyomós okom van, de akkor nagyon.


Szavaidból inkább tűnik úgy, hogy te egy agymosott, elnőiesedett nebáncsvirág vagy. Ki mire büszke, én nem vagyok büszke, vagyok amilyen vagyok, ennyi.

2018. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem is tudtam, hogy a férfiasság kritériuma az, hogy szeretned kelljen a focit és egy életképtelen szerencsétlen legyél aki még csak főzni sem képes magára, és még sok hasonló különb tulajdonsággal kelljen rendelkezned.
2018. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint az összes szakács férfiatlan...
2018. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem szeretek főzni, egyszerűen csak töketlen vagyok


átlagosnak gondolom magam

2018. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!