Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elhinni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni hogy szerethetnek? 30/F

Figyelt kérdés
Szóval, most 30 éves férfi vagyok kb. 25 éves koromig voltak rövidebb hosszabb párkapcsolataim. Ezekben nem éreztem a kölcsönös őszinteséget vagy elszántságot hiába kedveskedtem, szerveztem programokat, utazást. Mellette szerettem volna ha tudunk beszélni a komoly dolgokról is. Egyszóval próbáltam úgy csinálni hogy mind a ketten jól érezzük magunkat a kapcsolatban. Nem mondom hogy nem voltak osszezörrenések, de az hol nincs? Aztán kb. mikor kinevetett az akivel utoljára együtt voltunk mikor szerettem volna megkérni a kezét ez betette a kaput és utána csak alkalmi kapcsolatokat kerestem. Most meg hiába szeretnék hosszabb kapcsolatot újra valakivel nem bízom benne hogy jól alakulnának a dolgaim. Hiába hallgat meg egy lány vagy érdeklődik, mutatja hogy szeretne velem lenni mindig arra gondolok hogy ez is csak szórakozni akar vagy félvállról veszi a dolgokat. Félek hogy megint csak valami üres semmitmondó kapcsolatban kötök ki. Szeretnék családot és gyereket is de nem úgy hogy 2 évre rá elválok vagy 40 évesen sugardaddyként összeszedek egy 25 éves lányt aki gyorsba akar gyereket mert nem akar dolgozni. Nem érzem úgy hogy szerethető lennék. Hogyan bízhatnék újra benne hogy lehet rendes, tartós kapcsolatom?

2020. júl. 25. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mert súlyos önbizalomhiányban szenvedsz, nem szereted saját magadat.

Te is szerethető vagy, hidd el.

2020. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan mélyen gyökerező lelki probléma, amelyen semelyik válaszoló nem tud itt egy pár sorban segíteni. S amíg kételyek és félelmek gyötörnek, addig minden újabb kapcsolatod meg lesz mérgezve. Egy kapcsolatba csak őszinte hittel és kitárt szívvel lehet belemenni, felvállalva az esetleges sérüléseket is, különben csírájában fog az egész elhalni, s ettől meg leszel erősítve a félelmeidben és kételyeidben. Ez tehát egy ördögi kör, nem érdemes erőltetni. Pszichológushoz kellene elkezdened járni, hogy a félelmeidet, kételyeidet lehessen valamelyest csökkenteni a múltbeli tapasztalataid újrafeldolgozásával. Ha a terápia sikerrel jár, akkor lehet majd párkapcsolatot építeni. Ez a leginkább reményteli út a helyzetedben.
2020. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lelki probléma és nagyot csalódhattál én utóbbi miatt vagyok ugyanolyan mint te, valahogy nem bízok már senkiben és nem hiszem hogy lehet normális kapcsolat, ahol szeretnek stb.

Mindig a rosszat fogtam ki, ahol csak ártottak nekem, utóbbi nagyon durva volt kiölte belőlem a bizalmat, hitet, azt hogy megnyíljak valakinek szóval én nem hiszek ilyesmiben, szerintem mese habbal

De azt ne csináld, hogy felkelted egy lány érdeklődését aztán rájössz hogy mégsem akarod az rosszul eshet neki, ha foglalkozol valakivel akkor tényleg azt tedd és próbálj meg hinni benne

2020. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nagyon rossz az emberismerő képességed. Olvassál sokat. Nem tudom, olvastad-e Maupassant-tól a Szépfiút. Abban minden benne van, hogy milyenek a nők és milyenek a szépfiúk, és nem csak a szépek. - Szóval nincs emberismerő képességed. A nők egyébként is csak a szép arcukat mutatják a házasság előtt, vigyázz, nehogy nagyon befaragjál. Persze neked is őszintének kell lenned, tényleg szeretned kell azt a lányt, nem csak úgy tenni, kedveskedni, várd meg, amíg szerelmes nem leszel valakibe, és az meg beléd. Ez a sors legszebb adománya. Ha már az elején őszintén válaszolsz a lánynak, ha megmondod, ami nem tetszik benne, a viselkedésében, az érdeklődésében a dolgok iránt, akkor hamarabb kibukik a szög a zsákból.
2020. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Súlyos önbizalom hiányban szenvedsz, nem ártana szakember segítségét kérni (pszichológusét én is oda járok) szerintem nem elvetendő ez a megoldás de le írom neked, hogy kell kezdeni:Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!