Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki nekem szimpatikus annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem szimpatikus annak én miért nem vagyok az, és akit én nem tartok vonzónak annak miért én vagyok a zsánere?

Figyelt kérdés

Egy vonzó nőként tekintek magamra, van kellő önbizalmam, tudom hol a helyem, kapok visszajelzést is, viszont sajnos társkeresésben elég rosszul megy, mert vagy az a helyzet, hogy akinek én tetszem az nekem nem okés, vagy ha nagy nehezen találok valakit aki mindenhogyan megfelelő annak én nem keltem fel eléggé az érdeklődését.

Szerintem nekem ez a keresztem amit cipelnem kell xD vagy csak az élet nagyon meg akar tanítani az elfogadásra.



2020. júl. 30. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel én is így vagyok csak férfiként. Olyan, mintha direkt nem a megfelelő el kezdenek soha.. :( Írj bátran, ha beszélgetnel valakivel..
2020. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez nálam is, és már elég idegesítő 😅
2020. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is mindig így járok, vagy csak szexre kellek nekik, akik tetszenek. Lehet nem vagyunk annyira jók, mint amilyen jóknak képzeljük magunkat.
2020. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
De az az érdekes hogy nem képzelem magam jónak, csak egyszerűen nem alakul jól az adott ismerkedés.. 1es voltam
2020. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Én tudtam mindig, hogy aki tetszik annak én nem tetszem, viszont azon mindig meglepődtem, hogy kik mutattak felém érdeklődést.
2020. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mások, mint akire számítanal?
2020. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

#6

Ha tőlem kérdezted: igen, teljesen mások mint akikekhez vonzódtam, ráadásul amikor két esetben megadtam magam, hogy jó akkor próbáljuk meg, kiderült, hogy ők is csak megalkuvásból ismerkedtek volna, és ez volt az igazán döbbenetes felfedezés.

2020. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Privire válaszolva (bocsi):

Úgy értve megalkuvásból, hogy nálam előnyösebb külsejű (életkörülményű) nők kosarazták ki őket és utána megalkudtak velem :D Tehát tulajdonképpen egyikőnk sem azt kapta amit szeretett volna, nem is sikerültek túl hosszúra ezek a kapcsolatok, pedig igyekeztünk.

2020. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Ez sok embernél így van.


Annyi a különbség, hogy a férfiaknál ez nem sűrűn fordul elő fordítva...

2020. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Olvastam erről egy érdekes cikket.

[link]


Látok abban valamit, hogy épp azért történik ez az emberrel, mert tudatalatt gátolja valami és "szándékosan" választ olyat akivel úgy sem lehet semmi. De erről biztosan több cikk is született.


Nem látjátok lehetségesnek ezt, amikor picit jobban magatokba néztek és végeztek egy kis önismeretet?

Valami gátlás ami miatt mindig pont az elérhetetlen kell?!

2020. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!