Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki nekem szimpatikus annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem szimpatikus annak én miért nem vagyok az, és akit én nem tartok vonzónak annak miért én vagyok a zsánere?

Figyelt kérdés

Egy vonzó nőként tekintek magamra, van kellő önbizalmam, tudom hol a helyem, kapok visszajelzést is, viszont sajnos társkeresésben elég rosszul megy, mert vagy az a helyzet, hogy akinek én tetszem az nekem nem okés, vagy ha nagy nehezen találok valakit aki mindenhogyan megfelelő annak én nem keltem fel eléggé az érdeklődését.

Szerintem nekem ez a keresztem amit cipelnem kell xD vagy csak az élet nagyon meg akar tanítani az elfogadásra.



2020. júl. 30. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Olyasmit is olvastam már ezzel kapcsolatban, hogy az ábrándozás sokkal könnyebb, mint igazi kapcsolatot létesíteni valakivel.

Számomra ez valószínű sűrűn fent áll.

2020. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon ismerős ez a gondolkodás, tapasztalat, mert férfiként én is ezt vettem észre:).

Azt gondolom, hogy nyugi, ne aggódj az ilyenen, csak légy természetes, add önmagadat, és tuti valaki rád talál. A másik meg hogy a nők választanak amúgy is:).

2020. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
A férfiak választanak. Hiába tetszik neked egy fiú, ha nem érdekled. A fiúk szoktak kezdeményezni úgyis, a lányok meg várják a sült galambot, mert nekik nem illik.
2020. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pedig nekem ha valaki tetszik én biza kezdeményezem, nem várok semmire
2020. aug. 5. 21:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy így ezzel. Fogalmam sincs hogy ez a jelenség miért van.


De a 10-esnek nincs igaza. Nyílván az ember nem fog olyat választani aki nem jön be neki. Ha nincs érzelmi kémia akkor hiába ez a kis pszihológiai előadás a gátlásról és az elérhetetlenről. Sokkal inkább van köze szerintem a polarizációhoz.

2020. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!