Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyamatosan attól rettegek, hogy a párom elhagy valaki más miatt?

Figyelt kérdés

Pedig nagyobb eséllyel hagyna el amiatt, mert erről nyafogok neki. Egy éve vagyunk együtt, hatalmas szerelmem, de annyira félek, hogy találni fog valaki jobbat! Valószínűleg ez az önbizalom hiányomból akad, hiszen ő mindig érezteti velem, hogy mennyire szeret!

Hogyan tudatosítsam ezt magamban és hogy engedjem el ezt a félelmet?



2020. júl. 31. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

pszichológus

tudom mindenre ezt írják, de ezt tényleg fontos lenne "kinyomozni" mi okozza benned az érzést

ha nem sikerül túl jutnod ezen előbb utóbb a párod is megfogja unni, sőt nem is megunni csak elveszti a vonzódást az irányodba

hiszen kinek kellene egy önbizalomhiányos szomorú lány, ha kaphat egy vonzó, vidám csajt is

szóval mielőtt tegyél ez ellen, menj el pszichológushoz, neki erről nem is

kell tudnia

aztán próbáld szeretni magad, értékelni

ha magadat szereted, akkor más is fog, de majd ebben úgyis segít a doki

2020. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*mielőbb
2020. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jártam már pszichológushoz, nem segített, magamban szeretném ezt inkább rendezni.
2020. júl. 31. 21:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elhatározás már megvan bennem hozzá.
2020. júl. 31. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
El is fog hagyni, bármit is teszel. Minden ember megérzi egy kapcsolat végét. Ezt érzed te, csak még nem tudod hová tenni, és próbálsz magadnak gyártani mindenféle elméletet, amivel nyugtatni akarod maga. Ezért nem találod a helyed. A lelked érzi és tudja-de az eszed nem akarja felfogni.
2020. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondta pszichológusod, pedig kellett volna mondania, hisz úgy fair egy pácienssel. Hogy nem hallgat róla az ember, hanem egyenesen megmondja neki.
2020. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
56%
Ha egy pszichoterápia nem segít, akkor nem a megfelelő szakemberhez mentél. Válts. Ennyi.
2020. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 már ne haragudj de ez egy jó nagy hülyeség és ennyiből nem tudom, hogy voltál képes ezt a téves következtetést levonni
2020. júl. 31. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem az én életem,hanem a tiéd. Én elmondtam amit kellett, a többi a te dolgod.
2020. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Találj ki valami mantra szöveget. Pl.: ha fölöslegesen parázok, akkor elhagyhat a párom. Ez legyen a tudatodban, hogy ne gondolj h*eségeket. Örülj neki, hogy a párod még nem lécelt le mellőled emiatt.
2020. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!