Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyamatosan attól rettegek...

Folyamatosan attól rettegek hogy kövér vagyok, leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Hany éves/cm/kg vagy?
2018. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
21 éves 57kg 156 cm
2018. okt. 2. 19:59
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy kövér!! Max 3-4kg felesleg lehet rajtad azt meg azzal hogy odafigyelsz (nincs nasi,kevesebb szénhidrát,cukros uditok)minden szenvedés nélkül leadod ha annyira zavar
2018. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj hogy folyamatosan esténként falasrohamok törnek rám, majd a lelkiismeret furdalás és az önutálat, hogy ezt most miért kellett...

De egyébként mind a 3 étkezésem általában diétás. Elhagytam a kenyeret, cukrot, de mindhiába

2018. okt. 2. 20:08
 5/15 anonim válasza:
51%
Tényleg a kevesebb szénhidrát a legfontosabb
2018. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
49%
Ezeket az esti falásrohamokat kellene csökkenteni, ha úgy gondolod gond van a súlyoddal. Próbáld meg elterelni a figyelmed, foglald el magad olyankor.
2018. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Egyel almát mikor rád jön a falasroham
2018. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha izmos vagy nincs miért aggódnod, csak sportolj rendszeresen.
2018. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En is attól rettegtem es amitöl félsz , beteljesedik

Pontosan azert feltem , mert ereztem, hogy az ehsegemet nem tudom sokaig kordaban tartani

Igy hiztam el , kontrollvesztesek utan, miutan kiéheztettem magam

Ha gondolod , irj privit segitek

2018. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha jó étrenden vagy, ahol nem zabálsz be, illetve eleget mozogsz, akkor nem kell félned.


Talán azért van falásrohamod, mert fogyókúrásan eszel, nem laksz jól rendesen... Ha én kiéheztetem magam napközben, nekem is többet kell ennem a jóllakáshoz, vannak ilyen emberek. Nálam az ebéd a kulcs, akkor kell alaposan jóllaknom, akkor még akár fogyni is megy, pedig az nálam nem olyan egyszerű... Persze sokaknak jó a több apró evés is.

Általában a legrosszabb, ha napközben nemcsak keveset, de túl szénhidrátosan eszel, főleg ha sok a gyors szénhidrát. Ez egyedi, de tipikusan az rosszul laktatja az embert. Extrém esetben minél több szénhidrátot visz be az ember, annál több egyebet kell ennie ahhoz, hogy ne éhezzen, régen ilyen voltam, nem poén. Az ilyeneknek nyilván a szénhidrátcsökkentés a jó s a maradék szénhidrát se egyszerű cukor legyen, ha lehet...

2018. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!