Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a pillanat, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pillanat, amikor rádöbbentetek, hogy szerelmesek vagytok valakibe?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy beszélgetésünk során megkérdeztem, hogy hiányozni fogok e neki. És viccből azt írta hogy nem. Ez annyira fájt, hogy majdnem elbőgtem magam a munkahelyemen. Akkor jöttem rá, hogy ez már szerelem
2020. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miután sokadszorra is átb*szott, de én szerettem volna rendbe hozni vele és mindent megbocsátottam.
2020. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
78%
Randizgattunk egy pár alkalommal, neki már volt par barátnője, nekem első szerelem volt. Folyton kérdezgette, hogy együtt vagyunk-e már? Kimondhatjuk-e már? En pedig, nem tudtam, mivel még nem volt ilyen kapcsolatom azelőtt. Aztán pont augusztus 20-án elmentünk megnézni a tűzijátekot,és az olyan romantikus pillanat. Na akkor nagyon beütött, hogy milyen jó, hogy vele vagyok itt, és hogy mennyire szeretem. Végül aznap nem kérdezte, úgyhogy másnap mondtuk ki :)
2020. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a konkrét pillanat azelőtt volt, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Azért, mert bántott, hogy én valami nagyon súlyosat kezdek érezni és magam sem értem, miért, szeretnék még közelebb kerülni hozzá, ő meg nem engedi. Akkor volt az a felismerés, hogy akkor inkább ne legyen köztünk semmilyen viszony, mert nekem ez így kibírhatatlan lesz. De aztán persze lett, majd megszakadt, megint lett, megszakadt:)

Szép a szerelem. :) De néha kemény árat kell érte fizetni.

2020. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%

Mákos guba és tojásleves volt aznap a menü. Ahogy kanalaztam a levest eszembe jutott a nézése. Ma másképp nézett, gyorsan végzek és rohanok fel. Mégis csalódtam a hangjában mert ilyen alkathoz

más hangszínt képzeltem el. Remegett.

Mármint a hangja. A szívem a torkomban dobogott. Kész voltam mint a mateklecke.

2020. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mi hosszú ideig legjobb barátok voltunk, de egy idő után egyre többször beszéltünk, az öleléseink egyre hosszabbak és szorosabbak lettek, és ha nem volt velem csak rá tudtam gondolni, majd bevallotta hogy érez valamit irántam :)



L

2020. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!