Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell ezt így elintézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt így elintézni?

Figyelt kérdés
Elég szerencsétlenül alakult a helyzetem egy lánnyal. Régóta barátok voltunk, ami az én részemről szerelembe csapott át. Nem vallottam be neki csak próbáltam elhívogatni ide oda. Ő mindig valamivel kibújt ez alól. Aztán amikor párkapcsolati dolgokról beszélgettünk akkor azt mondta hogy nem kell neki senki. El van ő egymagában. Erre rá nem sokra lett pasija.... Az érdekelne hogy miért nem lehetett az első meghivásnál már azt mondani hogy nem szeretne semmit velem. Miért kell így kibújni meg ilyen altató dumákat használni. Azt mondják az ilyen helyzetekre hogy " nem akar megbántani " ezt harsogja ilyenkor mindenki. Csak a bökkenő az hogy pont azzal bántják meg ilyenkor az emberek egymást hogy nem őszinték. Miért nem lehet egyenesen beszélni? Harag, düh, és szomorúság van bennem. Főleg úgy hogy még most is szeretem de vagy 8 hónapja nem is keresett és nem is találkoztunk, mindig én írtam neki, ő magától soha így alakult hogy meguntam és nem írtam neki többször és ebből kifolyólag nem.is fogunk többé beszélni és találkozni. Főleg hogy 100 kilométer választ el minket ami semmi de ebben amúgy mégis egy plusz adaléknak érzem. Ami még fáj hogy emberként, barátként sem tekintett rám ezek szerint sehogy sem ha így el tudott engedni. Csak arra voltam jó hogy szórakoztassam és segítsek rajta ha bajban volt... Hogyan lehet ezt elfogadni és túllépni rajta? Annyira tönkretett hogy szakemberhez kell mennem vele azt érzem.

2020. aug. 9. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Te sem adtál egyértelmű jeleket, ő sem, ennyi.
2020. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert te sem beszéltél egyenesen, hanem úgy intézted a dolgot, hogy visszautasítás esetén még az utolsó utáni pillanatban is kihátrálhass és őt hozhasd kellemetlen helyzetbe, ha épp olyanod van. Nem mondtad neki, hogy bármit is érzel iránta, ha az egyik meghívásra azt mondta volna, hogy bocs, de ő nem akar tőled semmit és nem megy veled randizni, akkor abban a pillanatban előránthattad volna a "dehát én csak barátilag hívtalak meg, komolyan azt hitted, hogy akarok tőled valamit?" kártyát.
2020. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam neki hogy tetszik nekem de ez sem hatotta meg
2020. aug. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!