Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elintézni a szakítást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy ismerősöm, aki egy nagyon durva párkapcsolatban van egy gátlástalan pasival. A férfi csúnyán beszél, pl. múltkor TÁRSASÁGBAN (!!!) így beszélgettek:

Férfi: Mit csinálsz, Mókusfejű?

Nő: Csak megigazítom a párnát, majomkám!

A legrosszabb az egészben, hogy ők ezt viccesnek találják, és teljesen boldogok... Biztos azért találják ezt jónak, mert még túl fiatalok, de ez akkor is elég nagy baj.

Legutóbb, mikor áthívtak minket vacsorázni, a férfi vitte az ételt az asztalra, és megkérdezte a nőtől:

"- Hogy kéred, úriasan, vagy parasztosan?

- Parasztosan!

- Akkor nesze, b...d meg!"


Szóval nagyon rossz a helyzet. Hogy lehetne elérni, hogy szakítsanak?


2018. dec. 13. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen baj itt veled van, majomka.
2018. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Hol itt a baj?

Élvezik az életet és a kapcsolatukat.

Nincs ezzel semmi baj, nekem volt barátnőmmel meghallottad volna, hogy hogyan beszélünk egymással néha u álmunkban akkor kiakadtal volna.

Nem kell őket piszkálni boldogok szeretik egymást.

Nem ütik egymást.

2018. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez akkor sem jó így, illene tiszteletet is mutatni a másik iránt...
2018. dec. 13. 12:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
NEKED nem jó így. Te vagy a párkapcsolatukban? NEM. Tehát lényegtelen hogy szerinted/neked jó-e, senkit nem érdekel. Foglalkozz a saját életeddel. ;)
2018. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Tyű mucika, ha hallanád milyen oltásokat dobálunk egymásnak otthon és társaságban is a férjemmel, sőt, az egész baráti társaságommal is, akkor szerintem egy hétig sírnál, hogy milyen emberek vannak :D Nekünk ez így jó, mi nem tartjuk tiszteletlennek, mi pontosan tudjuk, hogy nem komolyan sértegetjük egymást, mi pontosan tudjuk, hogy ilyen a humorérzékünk. NEKED semmi közöd mások kapcsolatához, szóval tegyél nekik egy szívességet és szakadj le róluk. Senki nem kíváncsi arra, hogy SZERINTED milyennek kéne lennie egy kapcsolatnak, amíg nem te vagy benne.
2018. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ebben nincs semmi tiszteletlen, játékosan ugratják egymást és ahogy látod kölcsönös a dolog és ők így boldogok. Neked meg semmi közöd hozzá, foglalkozz a saját életeddel. Igazi nyomorult féreg lehetsz, ha ennyire be akarsz kavarni másoknak.
2018. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Gyenge troll vagy
2018. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért, hogy kötekedjek veled de attól még tisztelhetik egymást.
2018. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát nem csak a pasi beszél vele csúnyán,hanem ők beszélnek így egymàssal.Akkor nincs baj.De megértem,hogy furcsànak talàlod,ha előtte nem beszélt így az ismerősöd.
2018. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha boldogok ez téged miért zavar? Nem rossz a helyzet imádják egymást. Az én párom dagadtnak hív aztán? Én még görénynek. Imádom és jókat röhögünk mert ugyanezt muveljuk. Elmultunk 30 évesek...
2018. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!