Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudom elfelejteni a plátói szerelmem a tanárom irányába, ráadásul most megint fellángoltam. Nektek hasonló esetben mi segitett? 23/L

Figyelt kérdés

Evekkel ezelott tanitott egy ferfi tanar, nagyon nagyon idos volt, bar nem nezett ki annyinak. Bőven 50+ felett, pontosabban le sem merem irni, hogy mennyi.

Neha beszelgettunk es imadtam az orain lenni, szemezni, nevetni vele. 3 évig tanitott es nagyon intenziven vegig kisert ez az erzes.

Sokat sirtam. Aztan elkerultem onnan, de most ujra a latoszogembe kerult es nagyon a padlon vagyok.

Es sajnos nem 15 eves csitri vagyok, hanem huszas eveimben jarok :(


Nektek ilyenkor mi segitett?



2020. aug. 13. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Még mindig fincsi korban vagy:) 66/F
2020. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek, hogy nem élt vissza a kamaszkori rajongásoddal.

Túlidealizáltad és az érzelem beléd égett.

El kell engedni és a valóságban élni.

Csak mellék kérdés: jó volt a kapcsolatod édesapáddal? Nem lehet, hogy apakomplexusod van?

A napokban ment a mediaklikk 3-ason egy film. Zöld dió a címe.

Voltaképpen erről szólt.

Ha aktívan vett részt abban, hogy lelkileg így kötődtél, akkor

az is az abúzus egy fajtája.

2020. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Palotai Boris írta (nem volt egy nagy író, de ennek a regényének a cselekménye nagyon is hiteles).
2020. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Apámmal nem a legjobb a kapcsolatom, bar nem is annyira rossz. A szeretetét sosem mutatta ki igazán irántam.

2020. aug. 13. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülne neked ::))
2020. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Három évig voltam plátóian szerelmes. Semmi nem segített. Pont mikor kezdtek lenyugodni az érzéseim, akkor ismertem meg egy másik férfit, aki által sikerült a maradék érzéseket is lecsendesítenem magamban. A kellemetlen csak a dologban, hogy ez azért sikerült, mert az új férfi iránt elkezdtem vonzódni. 😅
2020. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát nézd. Két választásod is van.

Az egyik, hogy tovább lépsz ezen, ami eleinte nehéz (és ennél azért nehezebb, hogy fogod magad és "tovább lépsz"), de idővel ki lehet ebből "gyógyulni", bár sokszor évek kellenek hozzá. Bár az sokat segít, ha találsz magadnak normális korú párt, az öreget meg elfelejted, a helyére teszed a fejedben a dolgokat.


A másik lehetőség, hogy megkeresed a volt tanárodat, és felajánlkozol neki. Persze nem ilyen konkrétan, hanem a női praktikákat bevetve (bár csinálhatod konkrétan is). Hidd el, érteni fogja, miről van szó, és nem fog visszautasítani. Ha lépsz ez ügyben, akkor meg fog valósulni a vágyad, és le fog fektetni. Aztán később kiderül, hogy jó ötlet volt-e, és hogy mi sül ki ebből. Mindketten felnőtt emberek vagytok már, ha apád korú emberrel akarsz lefeküdni, akkor miért ne, mi tart vissza?

2020. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

"Még mindig fincsi korban vagy:) 66/F"


Még mindig????

Most van csak igazán abba!!

23-35 a legjobb. Akkor virágoznak igazán.


37/f

2021. máj. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!