Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk,ez a kérdés hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,ez a kérdés hozzátok szólna. Miért teszitek ezt ?

Figyelt kérdés

Egy évig voltunk együtt.

Amikor szakítottunk, még beszèltünk,de mivel szeretem,úgy voltam vele,hogy törlöm a Facebookot,nem akarom látni őt,barátait,családját .

Új számom is lett, tényleg próbáltam "új" életet kezdeni.

Nem tudott elérni.

Másfél hétig.

Aztán egyszercsak jött egy sms.Tőle.

Hogy nem tud elveszteni,addig kutakodott,amíg meg nem szerezte a számom.

Ha ilyet tesz egy férfi,akkor tényleg szeret?Csak úgy , unalomból gondolom nem csinálja ezt.

Ennek egy hete.Azóta egyfolytában írunk és beszélünk.

Nyaralni vagyok,szerdán megyek haza.

Akkor fogunk találkozni.

Tényleg az érdekelne,hogy egy férfi,csak úgy,nem tesz ilyet.

Bízhatok benne ?


(A kapcsolatunknak azért lett vége,mert a volt felesége a gyerek miatt annyit trükközött,hogy folyton csak vita volt,és inkább kiszálltam,hogy a gyerek ne igya meg az egésznek a levét)


2020. aug. 17. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Meg akar dugni, hogy eldicsekedhessen a haverjainak. A férfiak nem tudnak szeretni, de cimbiknek keménykedés miatt bármit megtesznek.
2020. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A volt feleség eztán is trükközni fog, tehát beáll a szakítástok előtti helyzet!

Ezen túl tudtok-e MINDKETTEN EGYSZERRE lépni vagy nem? Úgy veszem észre, Te nem bírtad cérnával, tehát Te szedd össze a gondolataidat. Ismétlem: a volt feleség továbbra is teszi azt, amit eddig tett, őt aligha befolyásolhatod.

Ezek után dönts, de nem elég, hogy a férfi keres Téged, vagy Te szereted őt!

2020. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nincs kit dugnia hirtelen. Én is elővenném ilyenkor a régi, bejáratott puncit.
2020. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es,annyi a különbség,és talán lehet igazából ezért is keresett meg,hogy elmondja,mindenben igazam volt,a volt felesége mindent azért tett,hogy visszaszerezze.

Így már nem érdekel,eddig az volt a gond,hogy hiába küzdöttem,hiába mondtam hogy ez a terv, ő is és anyósom is mindig mondta : ugyan, dehogyis,rèmeket látsz,csak azt akarja hogy fiú és apuka sokat legyenek együtt.

2020. aug. 17. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha a férfi visszakéri magát nálad, akkor kellő biztosítások mellet (ha Te is szereted), elfogadnám az újbóli közeledését, de ezt már tényleg neked kell fontolóra venned.

Ffi.

2020. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!