Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, megakarom vele szakítani örökre a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szerelmes vagyok a legjobb barátomba (29F) 6 éve ismerjük egymást és szerintem már az első pár hónap után sokkal többet éreztem iránta csak akkor még nem voltak olyan erősek az érzéseim és inkább csak a külsőségek ragadtak meg bennem. De most már nem. És minden vele töltött időt szeretek, de után elviselhetetlenül rossz lelkiállapotban vagyok. Főleg akkor tör rám ez az érzés ha egyedül maradok. Nem tudok mit kezdeni ezzel. Utálom ezt az érzést. A mai napig szenvedek tőle és utálom. 3x is volt barátnője az évek alatt. Az utolsónak másfél éve vége. Vagy valahogy így. Nem tudom pontosan. Nekem egy sem. Tudom, hogy nagyon szánalmas és elítélendő de csak alkalmi kapcsolatokra vagyok képes. Egyszerűen nem tudok másra úgy tekinteni mint ő rá. Senkit sem tudok úgy szeretni.

Lehetetlen hogy bármikor is viszonozza az érzéseimet. A kapcsolatunk szoros, de baráti. Úgy döntöttem, hogy kilépek az életéből és költözök máshova. Már rég megkellett volna tennem. A bátyám az egyetlen aki tud mindenről és ő arra bíztatott hogy mondjam el neki mit érzek, mert szerinte nincsen férfi nő között barátság és lehet ő is érez valamit irántam. Igen, max szeretetet. És nekem elegem van ebből. Undorító egy érzés az egész. Teljesen kicsinál és mentálisan, lelkileg elfáradtam.


A kérdésem ezután,hogy hogyan közöljem vele, hogy SOHA TÖBBET nem szeretnék vele találkozni, beszélni stb. A legjobb barátom. Rengeteg időt töltöttünk együtt és munkatársak is vagyunk. Nem akarom hogy megtudja szerelmes vagyok belé és a barátságunk max az ő részéről volt az ami. Tudom,hogy nagyon megfogom bántani, de nem tudok már mitcsinálni. Időpazarlás és élni akarom az életem nélküle.


Ti mivel tudnátok előállni,hogy megszakítsatok valakivel egy kapcsolatot.


2020. aug. 18. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtisztább, ha így elmondod neki, ahogy nekünk ide leírtad.
2020. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Ne mondj neki semmit csak lépj le szó nélkül és zárd ki az életedből
2020. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Magyarul mondjam el mit érzek iránta. A bátyám is ezt javasolta. De ez az egyetlen opció amit nem merek megtenni. Nem tudok beszélni az érzéseimről hát basszus még neki.
2020. aug. 18. 10:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen? Valaki volt ilyen helyzetben? A lelépek csak úgy az nem megoldás. A barátom menne a tesómhoz aztán a szüleimhez a barátainkat kérdezné, hívogatna, írogatna. De amilyen hülye vagyok szerintem a bátyám lenne az első aki közölné,hogy nem vagyok föld alatt csak ezért és ezért elmentem.
2020. aug. 18. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy őszintén mondj el neki mindent!!!

Két okból: Ha jól alakul és ő is hasonlóan érez, akkor kár lenne szakítani.

Ha nem érez irántad úgy, ahogy te iránta, akkor meg meg fogja tudni az okát, hogy miért léptél le. Sokkal jobb és tisztességesebb ez az út, mint ha gerinctelenül, szó nélkül lelépnél!!! Úgyhogy szedd össze magad és mindenképp beszélj vele őszintén!

Sok sikert!!

2020. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki. Nem fair dolog csak úgy kilépni valakinek az életéből, hogy valódi válaszok nélkül hagyod. Én a másik oldalon voltam, egy lány szeretett belém (én is lány vagyok), akit jó barátnőmnek tartottam, nagyon szerettem, de én hetero vagyok. Egy ideig mondvacsinált okokkal próbált elmarni magától, aztán végül kinyögte, mi a baja (mellé rettenetesen szégyellte a leszbikusságát). Akkor könnyebben elengedtem, mert én úgy sosem tudnék rá tekinteni, neki meg szenvedés mellettem. De így volt tiszta. Mindkettőnknek.
2020. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki szerintem is. Csak így őszintén
2020. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod el közös programokra, ahol egyértelműen mutatod felé, hogy te többet akarsz a jelenlegi kapcsolatotoknál?

Adjál neki esélyt, hogy befogadjon, mielőtt eltűnsz. Ezzel semmit sem veszíthetsz.

2020. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha picit is tiszteled ezt az embert, akkor nem állsz neki gyáva módon játszmázni, hanem igenis őszinte leszel saját magaddal és vele szemben is. Ez a minimum egy felnőtt embertől, szedd össze magad, ha azt a reakciót kapod, amitől ennyire félsz, akkor legalább normálisan le tudod utána zárni.
2020. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!