Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szerint nincs igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint nincs igazi szerelem 40 éves férfiként megismerkedtem egy amerikai nővel két éve most lesz az esküvőnk az Usa-ban.Akkor miért nem akarja elhinni sok ember hogy találhat még szerelmet?

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon írkáltam videók alá és egész véletlen rám írt.Semmi különös pár szót beszéltünk és annyi.

Minden nap valami hülyeséget vagy pár szót írt de ennyi.

Majd azon kaptuk magunkat írkáltunk órákat kerestük mindig a másikat igaz volt elég sok időeltolódás.Majd jöttek a több órás messenger beszélgetések videóhívások.Élő tali kinn az Usa-ban utána ő is eljött ide.

Aztán nem is tudom hogy de kicsúszott a számon hogy lesz a feleségem?Nyakamba ugrott és könnyes szemmel vigyorgott.

Baráti társaságom se tudja ezt felfogni hogy történt.

Mindenkit meghívtam ki az esküvőre.

Közösségi oldalnak köszönhetem.


máj. 22. 00:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet, de azt tanácsolom, hogy ne oszd meg a boldogságodat másokkal. Gusztustalan mód lehúznak a károgók és a kárörvendők.
máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sajnos már most megkapom.

Hogy képzelem ezt hogy kiköltözök?

Szerintem ez normális hogy kinnti nőt veszek el?

Mit fogok ott kinn csinálni?

Minek megyek ki?

Meg hasonlók.

Eddig pár ember örült csak őszintén hogy esküvőm lesz.

Sok emberen akinek mondtam inkább a döbbenet volt az arcán mikor ezt meghallotta.

máj. 22. 01:04
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy végre valaki valami pozitív dolgot írt kérdésben. Gratulálok! Én most egy elég pocsék élethelyzetben vagyok (nem párkapcsolati vonatkozásban), és egy kicsit könnyített rajtam, hogy most ezt olvashattam. Köszönöm, kérdező! Kívánok minden jót, hosszan / egy életen át tartó boldogságot a feleségeddel!
máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gratulálok nektek. Igazán aranyos történet. Sok sok boldogságot 🤗
máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek így ismeretlenül is.

Nem értem ezt a viselkedést sok embertől úgy csinálnak mintha valami nagyon rossz dolog lenne mindez.

Még azok is akik kijönnek az esküvőre mondják hogy ezt felfogni is alig bírják mert nem hallottak még ilyet hogy valakinek ilyen sikerült.

Saját családtagjaim is lehúznak inkább lelkileg.

máj. 22. 01:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok én én is imádok pozitív dolgokat olvasni, úgy érzem van remény!☺️ A férjem itthagyott egy babával, de már nem bánkódom, talpra kell állni😌

Sok boldogságot nektek!

máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Noren1989 ***** válasza:
8%

Statisztika, Pötsikém.


Neked sikerül, ezernek nem.


Kinek van igaza nagy àltalànossàgban, mit gondolsz?

máj. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Tehát elveszel egy nőt, akivel még nem is éltél együtt, csak kétszer találkoztatok összesen. Azért ennek még ki tudja mi lesz a vége.
máj. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Azért vagyont ne irass rá vagy hasonlók. Nem tudni mit akar.
máj. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Velem is hasonló történt, de 2 év után vége lett..... de nem papíron! Idővel kiderült, hogy egy nárcisztikus nőt vettem feleségül, aki nem volt hajlandó beleegyezni a válásba, de közösségi médián posztolgatott videókat más férfiakkal, akik egyértelműen csak dugásra használták. Mivel az USA-ban házasodtunk össze, így itthon elég nagy macera és anyagi teher ezt oda-vissza intézgetni.


Ez már lassan 10 éve volt, nem tudom, hogy manapság könnyebb vagy nehezebb. Ráadásul segítettem felépíteni a karrierjét és a mai napig jó anyagi sora van. Simán elrendezhette volna a válást (amivel többször is fenyegetett, sőt! Ő volt az első, aki felhozta). Nekem a stressz végett ráment az egészségem. Egy regényt tudnék írni a történetről.


Kifejezetten az USA-ban van az a fajta szigor, hogy a feleségedhez vannak láncolva a golyóid és a pénztárcád. Csak azt kívánom, hogy mással ez ne forduljon elő és tanuljon a másik kárán. Megúsztam élve, de jelenleg több autoimmun betegséggel élek együtt, amik a fenti élmény után jöttek elő. A legjobb tanács amit adhatok: lakva ismerszik meg az ember. Bármit elkapkodhatsz, de a házasságkötést ne tedd.

máj. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!