Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Egy táborban voltunk 4 napig az egyetemmel, és csoportokra lettünk bontva. 1 csoportba nagyjából 10-en voltunk. Nekem itt megtetszett egy lány, mármint nem azt mondom, hogy majd kiugrok a bőrömből, dee tetszik. Én nem is mondtam neki semmit, és elkezdte nekem mondani, hogy milyen szép a táj, erre én nagyon meglepődtem, csak annyit tudtam benyögni, hogy igen elég szép.. Nem gondoltam volna hogy hozzám fog szólni. Aztán egy kis hangulatos tábortűznél is odajött hozzám, ilyen sablon szövegekkel, hogy hol élek, meg hogy követjük-e egymást instán stb.. Meg folyamatosan mosolygott, ez is fura volt, én már azért nevettem a képébe mert mosolygott mindig. Meg egyszer megölelt és az is olyan “szoros” ölelés volt, megszorongatott. Ebből lehet valami? Írjak rá? Nem vagyok az a nagy macsó csajozós, ezért kérdezem. Ja és maga az egyetemen nem jön/jött oda hozzám soha, szóval nem értem..

2020. aug. 25. 22:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Szerintem szociális fóbiám van, utálok idegenekkel beszélni, ha kell elkezdek dadogni, 100 felé megy a pulzusom.
2020. aug. 25. 22:58
 22/26 A kérdező kommentje:
A félelmem az az, hogy beégek előtte valamivel, ciki helyzetek, a csönd, vagy elpanaszol a barátnőinek hogy milyen béna vagyok és az egész suli rólam fog beszélni vagy valami.
2020. aug. 25. 23:00
 23/26 anonim ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy nem a lány tetszik, hanem az egódnak tetszik, hogy van egy lány akinek bejössz. Igen 100%, hogy bejössz neki, egyetemen azért nem ment oda, mert lehet pont a táborra várt, hogy bepróbálkozzon. Én is olyan típus vagyok, hogy bele is sz.rok a lány képébe amíg az nem mutat érdeklődést, ha mutat instant “szerelmes” leszek. Ez az egoizmus enyhe formája. Neked kell eldönteni kell- e vagy sem. Szerintem azért írni írhatsz neki, ismerd meg jobban a személyiségét és vagy lesz valami a történetből, vagy nem. Az egódat meg dobd ki a kukába, csak gátol a reális döntéshozatalban.
2020. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#22 Túl dramatizalod, először neked felfogasilag kene megvaltoznod, személyisegileg fejlodnod. Sokaig en is mindenki velemenyetol tartottam de hidd el ezen lehet változtatni.
2020. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Őszintén, én pont olyan válaszokra gondoltam hogy azt fogjátok írni hogy csak haverkodni próbált. :D
2020. aug. 26. 12:12
 26/26 A kérdező kommentje:
Na gondoltam írok hogy mi van azóta.. beszéltünk azóta meg minden, vannak faktok ahol együtt ülünk például. Nekem kéne lépjek érzem, de nem fogom, mert csak fellángolás volt, és igazából megmutatta az egyetemen a foga fehérjét, hogy finoman fogalmazzak, eléggé nyomul. És az a baj hogy más srácokra. Szóval inkább hagyom a francba
2020. szept. 16. 19:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!