Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Egy táborban voltunk 4 napig az egyetemmel, és csoportokra lettünk bontva. 1 csoportba nagyjából 10-en voltunk. Nekem itt megtetszett egy lány, mármint nem azt mondom, hogy majd kiugrok a bőrömből, dee tetszik. Én nem is mondtam neki semmit, és elkezdte nekem mondani, hogy milyen szép a táj, erre én nagyon meglepődtem, csak annyit tudtam benyögni, hogy igen elég szép.. Nem gondoltam volna hogy hozzám fog szólni. Aztán egy kis hangulatos tábortűznél is odajött hozzám, ilyen sablon szövegekkel, hogy hol élek, meg hogy követjük-e egymást instán stb.. Meg folyamatosan mosolygott, ez is fura volt, én már azért nevettem a képébe mert mosolygott mindig. Meg egyszer megölelt és az is olyan “szoros” ölelés volt, megszorongatott. Ebből lehet valami? Írjak rá? Nem vagyok az a nagy macsó csajozós, ezért kérdezem. Ja és maga az egyetemen nem jön/jött oda hozzám soha, szóval nem értem..

2020. aug. 25. 22:08
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Meg az miért van hogy egyszerre taszít és tetszik? Szóval megnézem egy képét és azt mondom nem tetszik annyira, mégis ha a közelébe kell menjek a pulzusom 100
2020. aug. 25. 22:09
 2/26 anonim ***** válasza:

Ennél milyen jelet adhatna még, hogy egyértelműbb legyen?


#1: mert nem jön be a csaj, de ő egyértelműen hajt rád és ezt nem tudod kezelni.

2020. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De a suliban meg semmi jele nincs ennek.. mintha ott megszakadna..
2020. aug. 25. 22:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Mert meg van a vonzalom. Egyértelműen bejössz a lánynak, akkor kellett volna beszélned vele többet, ha mar tobbszor odament. Bocs hogy ezt mondom de eleg vak. Írj ra es hivd el valahova. Utolsó kerdesedre pedig persze de egy táborba, buli helyen lazábban odamegy az ember a másikhoz mint az egyetemen, teljesen mas. Itt könnyebben ismerkedsz.
2020. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez a tábor mikor volt?
2020. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Melyik részéből mondanátok olyan jeleket ami erre utalhat? Az ölelés vagy melyik?
2020. aug. 25. 22:21
 7/26 A kérdező kommentje:
Még júliusban
2020. aug. 25. 22:22
 8/26 A kérdező kommentje:
De ez nem az a hivatalos tábor csak opcionális volt
2020. aug. 25. 22:23
 9/26 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar toketlen... Amit irtal az egész azt jelzi.
2020. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Persze így elolvasva egyértelmű, de mondom, ezen a 4 napon kivul SEMMI más nem történt. Szerintem még rám se nézett. Vagy csak nem vettem észre. Holnap ráírok
2020. aug. 25. 22:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!