Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemre járok fiúk! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemre járok fiúk! Ti szeretnétek már komoly kapcsolatot? Nekem eddig sajnos az a tapasztalatom hogy egyetemista fiúk nem nagyon akarnak komoly kapcsolatot.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Majd utána. Akkor viszont komoly nő kell, akivel a szakmai karrierem is előre tud jutni.
2020. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen szeretnék, lányok hozzáállásán nem ezt látom jellemzően.
2020. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Igen szeretnék. De azt látom hogy a környezetemben mindenki aki normális, az foglalt. Nem túlzok.

24F

2020. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Van ám élet a nappali tagozaton túl is... Ott egy kicsit komolyabb emberek vannak már
2020. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem úgy működik, hogy most akarok komoly kapcsolatot most meg nem. Mindenki akar komoly kapcsolatot. De csak ha az akivel éppen ismerkedik megfelelő erre. Nincs olyan ember aki beleszeret valakibe de mégis úgy van vele, hogy nem akar vele együtt lenni. Ha valaki megfog úgy is komoly kapcsolatot akarsz vele és ebben semmi szerepe az életkornak.
2020. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%

Igen. De én pedig pont azt látom, hogy a lányok nem. A legtöbben kizárólag a tanulás és a leendő karrier bűvkörében élnek. Ezek fontos dolgok nekem is, de itt most arra gondolok, hogy teljesen be vannak táblázva idő szempontjából és úgymond nincs idejük ismerkedni, nincs idejük egy kapcsolatra. (Ahol nem cél állandóan együtt lenni, de azért legalább hetente pár találkozó igen.) A nap 24 órájában a hét 7 napján mindig van valami dolguk. Tanulás, munka, suli, buli, család, barátok. Megkérdezném, hogy ebbe hol fér bele az, hogy mondjuk együtt töltünk hetente két-három estét és egy egész napot. (Ez most csak egy példa, de egy kapcsolatban a feleknek kell időt együtt tölteni.)


Ahogy észrevettem a legtöbb egyetemista lány éves beosztása így néz ki:

-szorgalmi időszakban nem ér rá, mert tanul/bulizik

-vizsgaidőszakban nem ér rá, mert tanul

-nyáron nem ér rá, mert bulizik/utazgat


25/F

2020. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!