Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedés elején milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején milyen időközönként írjak rá a srácra?

Figyelt kérdés

Személyesen találkoztunk először, s hát elég pazarul sikerült az eset, csók is volt :DD; már akkor megegyeztünk, hogy majd kellene kövi alkalom - vagyis ő hozta fel, meg ő is kezdeményezett az elején - ...De a kövi találka majd' egy hét múlva lesz, még nincs időpont egyeztetve, s én már teljesen kész vagyok, állandóan csak gondolkozom és ábrándozom :DD, de nem akarok ráírni folyton, nem akarom zaklatni. Eddig én is, ő is kezdeményezett chatbeszélgetést kb. ugyannyiszor, telefonon is beszéltünk, de már pár napja nem írtunk egymásra, s kezdek kész lenni :DDD Ráírjak vagy inkább várjam, h ő írjon (legkésőbb, hogy egyeztessük a kövi randit)? (Rosszindulatú hozzászólók mellőzzenek pls!)

20/L



2020. aug. 31. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindenki más. Én örülnék ha keresnél mert tudnám hogy hiányzom.


Szóval én biztos írnék

2020. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék ha a lány is keresne, mert ha túl passzív abból az jön le, hogy annyira mégsem érdeklem.
2020. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, de nem jó jel, ha már kimarad teljes 3 nap beszélgetés nélkül. Nekem ezekből sose lett semmi.
2020. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tudtatok lefixálni a randit akkor az szerintem is rossz jel. Írj rá, veszteni nem vesztesz semmit.
2020. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!