Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Nektek valóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek valóban a kedvesség, biztonságérzet, egzisztencia a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Többektől hallom hogy a nőknél a külső nem annyira fontos. Persze legyen az illető ápolt, tiszta ilyen alap dolgok.


Sokkal többet ellehet érni ha az ember kedves, megértő, és biztonságban érzi magát a nő.


Gondolok itt a stabil egzisztenciára, és ha látja hogy az embernek vannak céljai és tesz is értük, nem egy életképtelen szerencsétlen.



2020. szept. 4. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem minden a külső, de kedvességtől, megértéstől még nem leszünk szerelmesek. Ezek alapdolgok, de nem ettől leszünk szerelmesek.

Személy szerint én a határozott, derűs, jó humorú, nem megkeseredett, nem tesze-tosza pasikba tudok beleszeretni. Lehet akármilyen jóképű, ha még a kezét is nekem kell megfogni, mert ő nem meri még a harmadik randin sem, hát az lehet akármilyen kedves és megértő, nem tudok beleszeretni soha az életbe. Ha nem életképtelen, megáll a saját lábán, az jó pont, ez valóban fontos. Én nem gyereket keresek, hanem Férfit, akire felnézhetek, aki erősebb nálam.

Egyszer volt valaki, aki úgy vitt át a zebrán, hogy kézen fogott, azt mondta: balra néz, jobbra néz, nagyot néz, mehet...Felhúzta a cipzárt a kabátomon, mielőtt kiléptünk a hidegre és megigazította a sapimat.

És újra kislánynak éreztem magam mellette, BIZTONSÁGBAN és én ettől lettem szerelmes. Ez nem puszta kedvesség. Lehet valaki úgy is kedves, hogy attól még nem érzed magad biztonságban.

Talán az a legjobb szó, hogy abba a férfibe szeretünk bele, aki mellett jó értelemben véve kislányok lehetünk újra.

2020. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a belső sokkal többet számít mint a külső. Pontosabban felülírhatja a külsővel kapcsolatos elképzeléseinket.
2020. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy pasim, nagyon szerettem 4 évig jártam vele, de szegénynek a feje nagyon ronda volt. Meg úgy testileg sem vonzott. Azért kezdtem el vele járni, mert nagyon nyomult rám, odafigyelt rám, romantikus volt, imádott és hát egy iylet nem lehet visszautasítani. Azt hittem szerelmes is lettem belé, de valójában csak egy nagyon mély lelkitársi kötelék alakult ki, mély szeretet, kötődés iránta. A szex sajnos nem működött, egyre kevesebb és kevesebb lett én meg nem tudtam miért nincs libidóm vele ha egyszer szeretem. Aztán jött egy egyenruhás jóképű tűzoltó és végem volt. Sajnos ő nem akart komolyat. Férjet megint úgy kerestem hogy a belsőre alapoztam és hát elég ronda férjem lett. Nincs is nagyon szex, ha lehet kerülöm, nem vonz, főleg, hogy egy idő után az érzelmek is kihűlnek és már csak a külső marad.Helyette más pasikról ábrándozom, de még nem léptem meg a megcsalást. Hány ennyit a külsőről. Keress oylan akinek az is bejön, pl. mert haosnlítasz az apukájára. Azt vettem észre hogy azok a párok élnek harmóniában akiknek az arcszerkezetünk is hasonló, pl. trump és melanie trump feje is elég hasonlít egymásra.
2020. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magam nevében tudok csak nyilatkozni.. és nyilván számít a külső is valamennyire, de nem kell végtelenül jóképűnek lennie, vagy tökéletes izomzattal rendelkeznie.

Ha valaki kedves, figyelmes, jó humorú, fel tudja kelteni az érdeklődesemet akkor is, ha nem kimondottan "szép" a külseje. Lehet hogy épp a hagja, mosolya, szeme vesz le a lábamról. Szerettem már olyan férfit, akit elsőre látva, kimondottan csúnyának tartottam. Olyan kedves volt ahogy beszélt és mikor legelőször átkarolta a derekamat, elvesztem. Onnantól ő volt a legszebb férfi számomra.. és az egyik legnagyobb szerelem volt az életemben.

2020. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4#

Jó volt a sztori de

Hahaha jobb példát nem találtál?:D képzelem mekkora harmónia van köztük:p de szerencsére van helyük kikerülni egymast talán külön házban is laknak:D

2020. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!