Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyos hazugságokra szükségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos hazugságokra szükségük van a nőknek?

Figyelt kérdés

Nyilván rendes férfi nem csalja meg a barátnőjét és nem szórja el a közös pénzt, de vannak dolgok, amikben tapasztalatom szerint muszáj hazudni. Például:

-Ő az egyetlen szép nő a világon, soha senki mást nem tartottam vonzónak és nem is fogok a következő 40 évben.

-A volt barátnőimet sosem szerettem, csúnyák, buták, az ágyban bénák, nincs egyetlen szép emlékem sem velük és mindegyikkel úgy lett vége, hogy a mai napig utáljuk egymást.

-Sosem érzek félelmet, bizonytalanságot, mindig pontosan tudom, mit kell tenni és azt is teszem, nem ingok meg soha semmiben, ez mindig is így volt egész életemben.



2020. szept. 5. 10:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2020. szept. 5. 10:59
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Nézzél utána a felméréseknek, minden ember hazudik napi szinten.
2020. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi baromságot összehordani... Elég bő volt?
2020. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. Arra próbálok rávilágítani, hogy álszent szöveg a nők részéről, hogy őszinte férfit akarnak, ha az őszinteség kiborítja őket lelkileg. Helyesebb lenne azt mondani, hogy a megfelelően hazudó férfi az ideális, aki tudja úgy csinálni, ahogy a nőnek a legjobb.
2020. szept. 5. 11:03
 6/34 A kérdező kommentje:
#4 tapasztalatom van arról a hisztiről, amit ezeknek a hazugságoknak az elhagyása vált ki.
2020. szept. 5. 11:04
 7/34 anonim ***** válasza:
81%

#6


Eléggé hülye nőkkel voltál ezek szerint.

2020. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

A normális nő és társ tudja, hogy jelenleg most ő társad, mert optimális esetben szereted, de éppen úgy szerethetted azokat is, akik előtte voltak a párjaid, hiszen azért voltál velük. Viszont valamiért nem működött, ezért vagy most vele.

A férfi is ugyanúgy meginoghat, félhet, sírhat, elbizonytalanodhat, mint egy nő. Számomra az a férfi, aki ezt őszintén fel meri vállalni, inkább nő a szememben. Az viszont egyáltalán nem mindegy, hogyan képes ezeket kezelni, megoldani.

2020. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egy érzelmileg intelligens embernek, legyen az nő vagy férfi nincs szüksége ezekre az ostoba hazugságokra. Hiszen neki is volt előtted élete, neki is van szeme, és tud gondolkozni. Az, hogy nem kell ezekről gyakran szót ejteni az már másik dolog, hiszen ki akarná azt hallgatni, milyen jó volt az exeddel, mennyire szeretted... De ezek nem titkok. Nyilván ő is azért volt együtt az exeivel, mert szerette őket, bejöttek neki. Nem is értem, hogy ezek a témák, hogy tudnak egy kapcsolatban gondolt okozni. Mármint csak azt az egy okot tudom elképzelni, hogy az egyik fél túl sokat akar ezekről beszélni és az zavarja a másikat.
2020. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én nem akartam, a barátnőim kérdezgettek az előzőkről, meg nyomoztak utánuk. Volt, aki rá is írt az exemre rólam beszélni.
2020. szept. 5. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!