Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyos hazugságokra szükségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos hazugságokra szükségük van a nőknek?

Figyelt kérdés

Nyilván rendes férfi nem csalja meg a barátnőjét és nem szórja el a közös pénzt, de vannak dolgok, amikben tapasztalatom szerint muszáj hazudni. Például:

-Ő az egyetlen szép nő a világon, soha senki mást nem tartottam vonzónak és nem is fogok a következő 40 évben.

-A volt barátnőimet sosem szerettem, csúnyák, buták, az ágyban bénák, nincs egyetlen szép emlékem sem velük és mindegyikkel úgy lett vége, hogy a mai napig utáljuk egymást.

-Sosem érzek félelmet, bizonytalanságot, mindig pontosan tudom, mit kell tenni és azt is teszem, nem ingok meg soha semmiben, ez mindig is így volt egész életemben.



2020. szept. 5. 10:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
61%
Attól, hogy némelyik nő ilyen, nem általánosítani kell, meg nekik megpróbálni megfelelni, aztán panaszkodni, hogy ez miért kell. Inkább keresni egy olyat, aki ezt nemhogy nem várja el, hanem taszítja
2020. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%

#30

Nem, nem várjuk el (mivel lehetetlen) - legalábbis a kicsit is értelmesek nem.

A barátomnak is van pár eléggé bosszantó hibája - hiszen kinek ne lennének? - de a pozitív dolgok mellett ezek eltörpülnek.

22/L

2020. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
82%

28#

Nem.Nagyon rosszul látod.

Összekeversz valamit.

Nem kell tökéletesnek lenned,hanem természetesnek.

Nem kell sérthetlennek sem lenned,mert mindenki sérthető!

A nagy különbség,amit a nők akarnak,az az,hogy ha megsérülsz,vagy hibázol,akkor tanulj belőle,és lépj tovább.

Olyan fickót akarnak,aki nem szégyelli ha hibázik,de gyoran túllép rajta.Mert pontosan tudja,hogy a hiba az egy lehetőség,egy tapasztalat,amit felhasználhat ,tanulhat belőle.


Ez nem ugyanaz,mintha eljátszod.Az eljátszás,nem tanít semmire,csak egy beképzelt majmot csinál belőled,aki az első akadálynál pofára esik,és ott is marad!

2020. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
56%

Jó hát te döntöd el milyen kapcsolatot akarsz: mutathatod magad akármilyennek is, meg mindennek is.


vagy lehetsz őszinte is, felvállalhatod ha épp bizonytalan vagy, vagy szomorú, akármi.


Egyébként dobd ki a tv-t, vagy nem tudom honnan szeded ezt a szennyet, de tuti a médiához van köze: érdekes, nálunk 10 éve nem megy, nem tolják ránk, milyennek kellene lennie a tökéletes férfinak/nőnek. Egyszerűen magunkat adjuk. ÉS engem sem érdekel, mit írnak az idióta női magazinok: ha bajom van, mondom és nem megjátszom magam, nem játszmázok, ha valamivel problémám van. A legrövidebb út az egyenesen ( értsd őszinte.)


Az emberi természetet is ismerem, már az elején kiszúrom, ha valaki nem őszinte. A fenti 3 példából meg ordít, nincs ember aki bevenné.. Miért ne lehetne ex akivel jól érezte magát? Mi is beszéltünk erről.


A hazugsággal viszont elveszti a nehezen felépíthető bizalmat nálam az illető.. Sokkal többet veszíthetsz, mint nyerhetsz rajta, mert addig amíg ezt érzem, az a kapcsolat sosem lesz az az igazi, nagy betűs kapcsolat.


Ha meg a nő megbízik benned és jól bánsz vele, érezteted, hogy neked ő kell és nem más, akkor nem fog problémát okozni az sem, hogy nyilván vannak más vonzó nők sem.


De kevés férfiban meg talán ez a képesség.

Azért más dolog, ha eleve instabil a kapcsolat és úgy bezsélsz a csajodnak más nőkról, meg ténylegesen kifelé tekintgetsz, meg megint más tészta, ha jól érzitek egymással magatokat és stabilan működik is a dolog kettőtökkel, és úgy beszéltek róla.



Azért fontos ez utóbbi kiemelni, mert egyik esetben férfiről van szó, másikban meg éretlen kisfiúról. Láttam én már a környezetemben olyat, hogy a fiú tiszteletlen volt a barátnőjével, és más csajokat bámult meg áradozott róla a ője előtt egy társaságban..


Remélem érzed a szinteket és nem vagy ennyire érzelmi szinten sekély. Mert a kulcs a részletekben van.

2020. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!