Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak túl sok szabadide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak túl sok szabadideje van , nekem nagyon kevés, bővebben lenn. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Orvosi egyetemre járok, ahol az ember szabadideje annyira éleg h néha sportoljon, vagy fetrengjen az ágyban. A barátom viszonylag egyszerűbb nem olyan tanulós gtk-s szakon van . Minden este söröznek, kocsmáznak, haverokkal vannak, én pedig itthon altalában tanulok. Örülök hogy neki ez legalabb megadatott, nem is szeretnék ezellen semmit tenni. Annyiban viszont nem tudom mit csináljak, hogy magamban hogy kéne letisztáznom, hogy mégse érezzem úgy hogy én kimaradok valamiből, nincs ekkora szociális életem. Erre van valami ötletetek?

2020. szept. 9. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


Mindig evvel jönnek, hogy ha nem akarsz annyit tanulni, ha inkább szorakoznál, akkor minek mentél oda? Arra nem gondolnak, hogy ha senki nem menne oda, akkor lehet pont ők halnának bele egy tüdőgyulladásba még ma is.

Más egyetemeken sokkal kevesebb az anyag. Amíg én vizsgaidőszakban csak eszek, alszok és tanulok, addig más barátnőim jobb esetben a nap felében tanulnak.

Az orvosin is kevés a zseni ember, aki csak elolvasgatja a dolgokat és már tudja is. Aki nincs ott, az tényleg nem értheti meg. Inkább örvendeni kellene, hogy van aki feláldozza a fiatal éveit, azért, hogy aztán meggyógyíthassa az ilyen pofázó embereket.

2020. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9


Isten óvjon attól, hogy valaha BME-re menjek, de egy VIK-esnek is sokkal több szabadideje van, mint egy orvosisnak. Ismerek vikest, és orvosis hallgatót is.


Üdv, egy Kandós

2020. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó BME-s vagyok. Azok mennek kandóra, akik nem bírják a BME-t. Miért is gondolod azt, hogy oda soha? Elég sok BME-s tanul közel annyit, mint egy orvosis.
2020. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Azok mennek kandóra, akik nem bírják a BME-t."


Ez lehet, de a szakmai tárgyak, a konkrét tananyag igenis hasonló, viszont úgy tudom megtanulni a szakmát, hogy közben nem kell mindennap gyomorgörccsel bemennem. Felőlem moroghat az összes BME-s a Kandóra, hisz úgyis mindegy, valószínű a BME-s és a Kandós is el fog tudni helyezkedni.


A BME-s lehet fejből tudja, mi az a ki mínusz és a ki plusz (Orosz Lászlós videó), de a Kandós meg álmából felkeltve beállítja a GANZUNIV-ot. Na? :D

2020. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igaz, hogy a BME sokaknak gyomorgörcsös.
2020. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Viszont akkor is jobb a BME, kijelenteni, hogy oda soha, elég merész.
2020. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok,a barátom gépészmérnök.(BME-re járt,nem tanult közel se annyit,mint én.) Jó taktikám van szerintem,sok mindent hamar megértek,de egyszerűen rengetek az anyag. Foglalkozni kell vele állandóan,ismételni és mellé tanulni az újakat. Szerintem most koncentrálj a tanulásra és ha van egy kis szabadidőd,akkor azt töltsd a barátoddal,családoddal. Aki szeret téged,az meg fogja érteni a helyzetedet.

Egy harmadéves orvostanhallgató

2020. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!