Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak már? Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már? Felejtsem el az egészet és éljek nélküle? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt dolgoztam pesten. Annak idején volt barátom aki az ő unokatestvére volt. A srác ennek ellenére hajtott rám. Nagyon figyelmes volt velem,kedves,mindent megtett azért,hogy a kedvembe járjon. Nos én vissza utasító voltam vele mivel nem szerettem volna megcsalni a barátom. Pestről haza térve semmilyen formában nem tartottuk a kapcsolatot. Én szakítottam a barátommal, ő pedig talált mást. Ahogy telt az idő én is rá találtam a szerelemre. Ennek már 3 éve. Azóta ő is kapcsolatban van és én is.

Az én kapcsolatom sem valami fényes, és az övé sem.

Akárhányszor találkozunk, mosolyog és csak nézz. Voltunk bálba ahol egész végig csak nézett (barátnője mellette ült) de nem mond semmit.

Vannak hónapok,hogy abszolut nem jut az eszembe. Máskor meg egyfolytába ő jár az eszembe. Vele álmodok holott nem gondoltam rá.

A lényeg. Rá írtam és megkérdeztem tőle mivolt pesten. Semmi értelmes választ nem kaptam tőle. Aztán barátnőm rá szedet,hogy hívjam őt ki és beszéljem meg vele. Nem írt vissza és még csak megsem nézte.

Mit gondoltok erről? Mit tanácsoltok? Voltatok már hasonló helyzetbe?

Ő 25éves és azt margóra megjegyzem hogy nyilas. Én 23 és skorpió vagyok.



2020. szept. 16. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy nem ír vissza. Ha elutasító voltál vele akkor mit vársz mégis? Az meg hogy nézett nem jelent semmit. Lehet azért tette mert haragudott rád és magában szidott. Írt volna ha akarna. Így jártál.
2020. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője, nem akar tőled semmit. Ha a kapcsolatodban baj van, akkor ne így orvosold, hogy vele állj le kavarni.
2020. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Hagyd békén, nem akar tőled semmit, nem látod? Nyilván nem fog neki kelleni egy olyan alja senkiházi pi""a aki meg akarja vele csalni a párját. Szállj le róla.

Azt a margóra megjegyzem, hogy a horoszkópos baromságoddal csak még jobban égeted magad, nem mintha lenne még hová süllyedned.

2020. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja és még annyit szeretnék hozzátenni hogy szerintem tisztában van vele hogy nem ő kell neked hanem csak a figyelme. És ez így megintcsak bukta. (1-es voltam.)
2020. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt elfelejtettem le írni, hogy fél évvel ezelőtt győzködött arról, hogy menjek oda dolgozni ahol ő van. Azt biztos azért tette mert nem akar tőlem semmit
2020. szept. 16. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Max veled ellentétben jófej akart lenni és azt akarta hogy legyen munkád. Nem hiszem hogy akiben van egy kis önérzet is az lemegy kutyába ezek után bármilyen nőnek is
2020. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt munkám :) csak azt akarta,hogy ott dolgozzak
2020. szept. 16. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ráírtál, felhívtad, de nem reagál, akkor így jártál.

Lehet, hogy olyan szakaszban van a kapcsolata, hogy boldog.

Ha te nem vagy boldog a te kapcsolatodban, akkor lépj ki belőle.

2020. szept. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!