Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak már? Megőrülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már? Megőrülök hogy felejtsem el amit csináltam? És ez szerintetek megcsalas?

Figyelt kérdés

Csúnyán össze vesztem a barátommal aki azt mondta nekem hogy nem érdemlem azt csinálok amit akarok. Felhivtam 2 barátnőmet hogy menjünk el valahova szórakozni. Elmentünk barátnőim hoztak magukkal 1 pasit is akivel én amúgy nem beszéltem rá sem néztem de mikor már többet ittam rá másztam beszélgettünk nála is aludtam, szex is volt.

Ez hétvégén történt azóta a barátom bocsánatot kért de én nem tudom hogy viselkedjek vele vagy mit csináljak.



2020. szept. 16. 08:03
1 2
 1/19 acelsziv ***** válasza:
81%
Hagyd el. Megérdemel egy normális lányt. Te csak egy rib a n c vagy.
2020. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Minek kell berúgni, mint az állat? Igen, megcsalás.
2020. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Csatlakozok. Minden egyes veszekedés után, az lesz a problémamegoldó mechanizmusod, hogy lefekszel egy random sráccal? Nagyon érett.
2020. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Tehát megdugadtadd magad egy idegennel és szerinted ez nem megcsalás? Szerintem köpj föl és állj alá.
2020. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Gyenge jellem aki ilyet megtesz.
2020. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Egy filmben volt: " Téged nem a szenvedély hajt más karjaiba, hanem simán csak ri..nc vagy." És nem értitek, hogy miért nem tisztelik a férfiak a mostani nőket.
2020. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

először azt kéne tisztáznod magadban, mennyire volt komoly az a vita a barátoddal, milyen kapcsolati/személyiségi problémák húzódnak mögötte, milyen hatással van ez a kapcsolatotokra. szakításnak tekintitek-e, vagy csak egy vitának a kapcsolat során.


aztán azt kéne tisztáznod magaddal, hogy szakítani akartál/akarsz-e a barátoddal, vagy együtt maradni.


ha akkor szakítottatok, akkor nem volt megcsalás, viszont egy szakítás után még nagyobb kérdés, hogy újra össze akartok/érdemes-e jönnötök, vagy jobb annyiban maradni, hogy szakítottatok és annak a kapcsolatnak már vége.


innen (hogy te már tudod, mit is akarsz kezdeni) jön az, hogy a sráccal is egyeztetsz, hogy ő hogyan érez, mit akar és hogyan látjátok közösen a kapcsolat jövőjét.


amit a barátod részéről is befolyásolhat, hogy te azonnal összefeküdtél valaki mással. még, ha ő akar is veled lenni ezek után, akkor sem biztos, hogy ennek a futó kalandnak/megcsalásnak a tudatában képes lesz rád ugyanúgy gondolni, ugyanúgy szeretni, stb.

ha elmondod neki, akkor akár meg is gondolhatja magát és még jobban ellökhet magától (viszont mindkettőtöknek megkönnyítheti a továbblépést is). ha nem mondod el neki, azzal elejét veheted, hogy még rosszabb helyzetből induljon a folytatás, viszont egy titokkal mész vissza a kapcsolatba.

a titkok viszont előbb-utóbb kiderülnek és hosszú lappangás után még nagyobb gondokat okoznak, mintha azonnal kiderülnek. most lehet, hogy csak botlásnak tekinti, de ha évekig titkolod és utána derül ki, akkor már azt fogja látni, hogy évekig hazudtál neki és ez sokkal súlyosabb csalódás.

ha nem derül ki, akkor meg téged fog időről időre, vagy akár folyamatosan kísérteni a titkod és hogy vajon mennyire is őszinte a kapcsolatod, amiben titkokat őrizgetsz - és a kétely, hogy ha te is titkolsz valamit, vajon ő mennyire lehet őszinte veled. az ilyesmi pedig ritkán segíti a tartós kapcsolatokat. szóval az őszinteség mindenképp jobb.


az itt kommentelő idegenek véleménye (köztük az enyém is) nem számít, mi nem ismerünk titeket. egyedül az számít, hogy te mit akarsz, a barátod mit akar, hogyan éreztek egymás iránt és ti ketten mit tudtok kezdeni ezzel a helyzettel.

2020. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Azt mondta, őt nem érdemled meg?

Kvázi szakított veled.(?)


Ha ez a helyzet, akkor - miután nem voltál kapcsolatban, hisz a barátod kidobott - így szigorúan véve nem megcsalás.


Szerintem beszéljétek meg, és ezek után a hasonló helyzetekben - vele vagy mással a jövőben - (nagy, indulatos veszekedések után), hogy akkor most mi a szitu: együtt vagytok-e, csak épp dühösek vagytok, vagy valaki itt most pontot tett a végére és innentől kezdve nem tartoztok össze. Nagyon nem mindegy.

Nem neveznélek emiatt ribizlinek, meggondolatlannak és impulzívnak sokkal inkább.

2020. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Szergej55 ***** válasza:
46%
Akkor ilyesmi emberek fordulnak elő gyakran a nemibeteg gondozóban, most már értem.
2020. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Neked a barátod nem fontos. Ha az lenne, nem így reagálsz az egész a problémára. Nem megoldani akartad, hanem bosszút állni. A pia nem ment fel semmi alól, az ember részegen se teszi meg azt, ami az értéktendjével ellenkezik.

Ha a barátod lennék, nem akarnálak ezek után. Ha a helyedben lennék, szakítanék, mert nyilvánvaló, hogy nem szeretem azt a másikat. Sem férfiként, sem emberileg.

Éretlenül és önző módon cselekedtél, visszacsinálni nem lehet, de tanulhatsz belőle. A legközelebbi kapcsolatodban akkor mássz rá másra, ha már biztosan tudod, hogy lezártátok. Aki meg fontos, attól ne buliba menekülj, hanem ha probléma adódik (mindig adódik), azt próbáljátok meg megbeszélni. Mint a felnőttek.

2020. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!