Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom beszél, találkozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beszél, találkozik az exével mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején nem zavart hogy találkoznak, de most már igen. Úgy érzem elhanyagolt miatta, és a párom szeretné ha az élete része lenne. Engem viszont borzalmasan zavar a csaj mert lelkileg nagyon lehúzza, de teljesen elvakult a párom és nem fogja fel hogy jobb lenne nélküle. Félek hogy ha ezt felhozom neki hogy válasszon, nem választ és szakítás lesz a vége de lehet jobban is járnék.
2020. szept. 16. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakít. Szerintem Te is jobban jársz.
2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha te szakítanál.

Eleve mi az, hogy az elején még nem zavart, hogy találkoznak?

Most lezárta a múltat, vagy sem?

Szerintem neked se legyen több kérdésed...

2020. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy neked ez a kapcsolat így nem működik tovább, mert nem vagy köteles ezt elviselni és szakítasz vele az exe miatt. Ha valóban fontos lennél neki, akkor el sem jutottatok volna idáig.
2020. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem értem miért tetted fel a kérdést. Itt nincs más opció a szakításon kívül..

Beszélget lelkizik meg találkozgat az exével? Instant bann.

Ne legyél már ennyire szolgalelkű megalkuvó.

2020. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy milyen emberekkel maradtok együtt. Első ilyen után megmondtam volna, hogy akkor menjen szépen az exhez vissza.
2020. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene tartja így a kapcsolatot az exével? (Ha nincs közös gyerek, nem egy helyen dolgoznak, stb). Ez egyáltalán nem normális
2020. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy jobb ha szakítasz, mert ha ebben tovább maradsz, annál rosszabb lesz és annál többet sérülsz.
2020. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Először azért nem zavart, mert rajtad volt a rózsaszín fátyol, és tudjuk, hogy annak az egyik tulajdonsága az, hogy ilyenkor még azt is elnéznénk a párunkn ak, ha a konyha közepére sz@rna. De ez a köd felszállt, és elkezdett zavarni ez a dolog téged. Most kell egy jót beszélgetnetek, hogy hogyan tovább. Ő is mondja el neked, hogy mit lát másképp, és te is.Ha megtudjátok beszélni a problémákat, és tesztek is érte, akkor nem fog az exhez járkálni. Valami nincsen meg benned, ami az exben megvan. Ezt próbáld meg kideríteni.
2020. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora egy pancsert!Találkozik a volt nőjével?Tudod ki!Ha egyszer tipli volt,biztosan nem tartok kapcsolatot.


Az is elég gáz,ha másik nőt szedne fel,de ez nagyon ravatal!!


Hajdsd el a fenébe!



F

2020. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nem tartom jó ötletnek, hogy kvázi arról beszélgessenek, mi az a plusz ami az exben megvolt, benne meg nincs.


Mert ott van benne a mondatban, hogy NINCS. :D


Szomorú vagy sem, de ez már nem fog kialakulni. Benned kérdező, igenis van plusz, de nem ennek a személynek a számára.

Jobb, ha tovább állsz, mert valószínűleg az ex sem kell neki igazán, meg te sem, de ő élvezi ezt a helyzetet, hogy van kihez visszájárni, de a biztonsága is megvan egy új kapcsolatban.

Így nem veszíthet. (ha hagyod)

Megmutatod neki, hogy igenis lehet 2 pad közé esni? :)

2020. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!