Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, örülnétek neki, ha a szexrobotok végre átvennék a szerepetek, és nektek maradna a házimunka?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, végre a sok szexmániás pasi máson élné ki magát.
Nem, nekem hiányozna szex meg a férfiak, a házimunka nem elégít ki teljesen.
16 szavazat
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Házimunkás robotok is vannak, én nyaralni akarok, meg vásárolni míg a robotok lerendezik a férjem, az meg tud dolgozni és pénzelni engem meg a szeretőimet.
2020. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért maradna a házimunka? Ha szexrobottal élnek, nincs barátnő/feleség, aki dolgozzon helyettük. Megtanulják megcsinálni, vagy szemétdombon élnek a továbbiakban.

Saját magam után takarítok, ez eddig is így volt. Nem hiányzik még pasi is.

2020. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Szexrobotot minden frusztrált nyomoréknak! Mivel nekem az értelmes, intelligens, mentálisan ép férfiak tetszenek, ők úgyse cserélnének le egy ilyen miatt, de legalább eltűnne ez az undorító incel brigád és egyből szebb lenne az élet.
2020. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy összegben mernék fogadni, hogy a szex robotok tömegesen elérhetővé válaszát követően pár év után (ha nem előbb) ugyanúgy menne a fújjolás a nőkre és a kelendő férfiakra.

Jó dolog a szex, de én pl nem ezért vagyok párkapcsolatban. És bár én nő vagyok (amit előszeretettel hoznak ellenérvként fel) sok férfit is ismerek, akiknek a szexben túl is sokat ad egy kapcsolat. Erre pedig sok olyan férfi is rá fog ébredni aki dacból, szükségből, vagy egyszerű lustaságból vesz egy ilyen robotot és így szeretné "lecserélni a nőket".

Ami a takarítást illeti egy kapcsolatban alap, hogy megosztjuk a házimunkát. Így se most, se a szex robot utópiában nem vinném egyedül a háztartást.

Nekem semmi bajom a szexuális segédeszközökkel, sőt, mivel egyes férfiak képesek szerelmesek lenni egy ilyen babába, rengeteg problémás férfit venne ki a párkapcsolati piacról.

Olyan soha nem lesz, hogy minden férfi csak robottal létesítsen kapcsolatot. Ez egy rétegnek enyhülést hozhat a jelenleg kellemetlen életébe, másoknak jó móka lesz, de szerintem kevesen lesznek akik ennyivel egész életükre megelégszenek.

2020. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék a szexrobotnak. Végre nem szakítaná meg semmi a takarítást és a főzést! Csinálnék neki is szendvicset.
2020. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálatok most ki takarít, kérdező?
2020. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés teljesen logikátlan.
2020. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyuszika, most sem ganézok más után.
2020. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Akkor mit adsz a szexért cserébe a pasinak, ha még csak nem is takarítasz? Csak vagy???
2020. szept. 17. 17:20
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért, a pasi a kapcsolaton belül afféle hímringyónak számít, aki házimunkában kéri a "szolgáltatása" ellenértékét?
2020. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!