Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bírom az ilyeneket (lásd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírom az ilyeneket (lásd alább), mikor az ember hosszú idő óta egyedül van, segítséget kér és éppen azért kéri, mert tapasztalatlan, erre elintézik egy ilyennel. Vagy ez ilyen elcseszett humor lenne?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mi van?? :0
2019. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Egy halom ember kért itt tanácsot abban, hogy hogyan ismerkedjen? És rengetegen oda teszik, hogy hosszú hosszú idő óta egyedül vannak, tapasztalatlanok, sokan még bulizni sem járnak el, de a társ az kell(ene) nekik. Megkérdezik hogyan ismerkedjenek és a legtöbb ember elintézi azzal, hogy: "találd meg az egyéni stílusodat", "ezt nem mondhatjuk el neked"...


Értem én, hogy túl sok itt az unatkozó önjelölt trollocska és valószínűleg erre a kiírásra is millió hü_lyegyerek fog írni, de ha valaki segítséget kér, azt azért kéri, mert esetleg nincs saját stílusa, vagy nem olyan marha kreatív. Evidens. Már akinek...


Akkor miért intézi el a drágalátos közönség jó része, egy ilyen nesze semmi fogd meg jól válasszal?!

2019. júl. 28. 19:17
 3/15 A kérdező kommentje:
Túlbuzgó voltál első. Türelem! :D
2019. júl. 28. 19:18
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát de ez az igazság. Ismerd meg önmagad. Különben szenvedni fogsz.
2019. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, de az ismerkedést nem csupán önismeret mozgatja. Van még ott sok más is. Csak éppen EZEKET nem írja le egyetlen kérdezőnek sem senki.
2019. júl. 28. 19:27
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Az egyéni stílustól nem jön társ, ez egy hülyeség. Meg attól se, hogy valaki megismeri magát. Otthon a négy fal között megismerheted magad, és ennyi...


Én meg sok ilyen kérdést látok, de nagyon kevés hasznos válasz volt eddig. Az is bosszantó, amikor evidenciákat írnak, hogy járj el buliba, konditerembe, munkahelyen, könyvtárba (!) stb... ja.. ez valószínüleg eszébe sem jutott a kérdezőnek, hát persze...

2019. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a sok más?
2019. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Mit vársz? Írjunk ilyeneket, hogy nőjj 20 centit, növessz 20 centis fas2t, legyél milliomos, és legyél jóképű?

Vagy mit vársz? Kiutalunk neked szánalompuncit minden hó ötödikén?

2019. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Önismeret fontos erény. Aki segítséget kér nem ismerem és nem is akarom ismerni mert az oldal nem társkereső fórum. Az ember ösztönlény azaz valamit de cselekednie kellene. Azért, mert olyan neveltetést kapott, ami miatt ilyen lett nem én tehetek róla, köszönje a szüleinek. Mellesleg, ha idegenként azt mondom Neked menj bulizni, menni fogsz? Ha azt mondom ugorj a kútba, beleugrasz? Nem hinném. Szerintem a következő megfelelő munkakör egy olyan munkakör lenne, mint majdnem az autistákkal foglalkozó, hogy gyertek keressük önmagunkat. Aki képtelen kinyitni a száját sose fog semmit sem elérni, aki pedig ítélkezik a trollnak nevezett válaszadókon nem hinném, hogy igazságszolgáltató mártírt kellene játszania, hanem akkor adjon ő az ilyen szerencsétlen mamlaszoknak tanácsokat!
2019. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Menj el erre szakosodott szakemberhez (pszichológus, párkapcsolati terapeuta stb.) és majd segít (pénzért persze). Ingyen senki nem fog itt látatlanban egy komplett, személyre szabott fejlődési útmutatót írni neked pusztán jófejségből.


Az meg nem evidencia, hogy pl. járj el edzeni és ismerkedj emberekkel (nem csak nőkkel). Jellemzően valahogy nem kisportolt, a baráti társaságukban népszerű, kiegyensúlyozott, színes társasági életet élő emberek írogatnak ide, hogy mindezek ellenére is levegőnek nézik őket a nők.

2019. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!