Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még valaki, aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki azért szűz, mert még nem találta meg az igaz szerelmét?

Figyelt kérdés

A vágyam, hogy megismerkedek azzal a (szűz) NŐVEL, akivel kapcsolatban azt érzem (külső és belső tulajdonságai alapján is), hogy képes vagyok leélni vele az egész életem!


Csak egymással szeretkeznénk egész életünkön át...


Létezik olyan nő, akinek ugyanez a vágya?


24/F



2020. szept. 21. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem kerestem a társam, a szerelmet. Csak úgy rám talált.

24 éves voltam, neki se volt előttem kapcsolata.

2020. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
van. most született egy rokon kisfiú, tegnapelőtt
2020. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Alacsony önértékelés, féltékenység, hiszti, szakítás, halál. Ez vár rád!
2020. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Vannak ilyen lányok/nők csak meg kell találni :D
2020. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Szűz nőként soha nem szexelnék olyan pasival, aki szintén szűz, mert tapasztalatlan!
2020. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

A szűz nő is tapasztalatlan, tehát ez nem kifogás. Van párom, neki volt már kapcsolata előttem, nekem viszont ő az első és, remélem, az utolsó is.

Míg ő nem volt, szerettem volna kapcsolatot nálam fiatalabb fiúval, aki tapasztalatlan volt, de elutasított (nem feltétlenül ezért). Én örültem volna neki, egyáltalán nem lett volna akadály. Igaz, nem a testiség lett volna a téma, hanem egymás megismerése.

2020. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16 "A szűz nő is tapasztalatlan, tehát ez nem kifogás."


Pont ezért van egy tapasztalt férfira szüksége, hogy jó emlék maradjon, nem kínkeserves kínlódás!!!

2020. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
És a tapasztalatlan fiú mégis hogy szerezzen tapasztalatot? És ha mindkettő vár az esküvőig, mert mondjuk hívők, az is bukásra van ítélve? Hülyeség! Mert szerencsére létezik még ilyen! Várnak az igazira, én is ezt akartam, csak mást hozott az élet. Illetve félig sikerült, mert a páromon kívül senkivel nem voltam. Ha egy tiszta fiú és lány egymásnak adja oda magát, az nem szép dolog? Dehogynem! Sőt, ez a legszebb. Például a szüleim, és baráti körből is ismerek ilyet. Ma is együtt vannak mind, évek, évtizedek után is.
2020. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18 "És a tapasztalatlan fiú mégis hogy szerezzen tapasztalatot?"


Ez egyszerű, olyan hölgyet keres aki már tapasztalt.


Akinek ez az álma, hogy szűzen mondja ki az igent, annak természetesen megéri a várakozás,viszont aki nem tervez komoly kapcsolatot(házasság, gyerek), az miért várjon egy szűz, tapasztalatlan pasira?

2020. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Legtöbben komoly, tartós kapcsolatot keresnek, úgy van értelme. Annak van nagyobb értéke, nem az, hogy hol itt, hol ott. Havonta-kéthavonta mással, mit tudom én, milyen gyakran váltogatni a partnert. Meg se ismerik egymást, csak összefekszenek. Taszít. Nem beszélve a nemi betegségekről.
2020. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!