Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én sose voltam olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én sose voltam olyan aki megtanulja , hogyan kell csajozni , mert mindig abban hittem , hogy az őszinteség a lényeg , de akkor mégse?

Figyelt kérdés
Azt hittem , hogy ha őszinte vagyok az bőven elég még izgalmasabb is spontán megismerni valakit ha nincs forgatókönyv , de úgy tűnik vagy a módszerem nem jó vagy én nem vagyok.
2020. szept. 23. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Őszinteség, spontaneitás az értékesebb
Gyakorlás ,forgatókönyv az értékesebb
11 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miből tűnik úgy?
2020. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul értelmezed a helyzetet. Ha nem jön össze a randi, annak sok oka lehet, nem a spontaneitás hiánya teszi. Elég egyoldalúan látod a dolgot..
2020. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a csajozás definíciója? Hogy a diszkóban ott sertepertélsz valaki körül vagy az, hogy pl valakit randira hívsz.


Csak azért kérdezem, mert szerintem más szükséges az egyikhez és más a másikhoz.


Ami mindkettőnél nagyon hasznos az a rutin.

2020. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én valójában a nők és a férfiak 85%ánál azt érzem hogy nem az őszinteség a legfontosabb nekik ,hanem valami más csak nem tudom, hogy mi. Sokan talán nem tudják eléggé levetkőzni a szüleiknek a hatását. Félre ne érts én is kűzködök amióta az eszemet tudom harcolok apám elnyomásával ami sajna blokkolja a szerelmi életem. Talán elkéne engednem végre ezt engednem. Viszont talán épp emiatt keresem a tiszta kapcsolatot ahol csak egymáséi vagyunk nem szólhat ronthat bele senki.
2020. szept. 23. 09:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2020. szept. 23. 09:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira felemészt már az apámmal való harc , hogy beszűkült az életem mert nem bíztam senkiben mindenkiből kinéztem , hogy olyan fenyegető lehet mint az apám ,de ezzel kivetítettem rátok mint emberekre a félelmem sajnálom
2020. szept. 23. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát, én javaslom először az életed rendbetételét, és azt, hogy csak utána kezdj el rendesen csajozni. Persze, ha jön a szerelem, el ne szalaszd, de az alapján, amit írsz, másnak kéne most életed fókuszában lennie...

Illetve, amit szerintem nagyon sok férfi elront, hogy igen, a spontaneitás és az őszinteség fontos, de vannak az ismerkedésnek, egy idegen ember leszólításának, stb. íratlan szabályai, amiket viszont meg kell tanulni. Ha valaki szeret, akkor igen, azért fog szeretni, aki vagy, de ettől még érdemes fejleszteni magad, tanulni és a tanultakat magadévá tenni. Erre egy eléggé sarkított példa: van egy csaj, akit legszívesebben azonnal ágyba vinnél, de nem azt mondod neki: "Most azonnal meg akarlak...", hanem megadod a körítést, jeleket adsz, flörtölsz, (nem hitegeted, hogy te csak komoly kapcsolatot akarsz tőle, hogy ágyba vidd) és ha veszi a jeleket, és vissza is jelez, vevő rád, akkor az este szexszel végződik. Míg az elsőnél instant otthagy. Egyik sem hazugság, és NEM BETANÍTOTT FORGATÓKÖNYV, mind a kettő őszinte, de míg az első egy paraszt, embertelen, tárgyiasító megnyilvánulás, a másik kedvcsináló, szórakoztató, egyfajta előjáték. Mert ez egy játék.

Tudom, hogy te most nem erre gondoltál, csak ez egy érzékletes példa arra, hogy vannak a társas interakcióknak helytől, státusztól, céltól, stb. függően bizonyos szabályai és keretei, amin belül érdemes mozogni.

2020. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4 Szerintem ha nem is tud az ember 100%-ban őszinte lenni egy kapcsolatban, attól még mindenkinek fontos az, hogy ne hazugságra épüljön a kapcsolat.

Senkinek sem jön be, ha valaki csak megjátsza magát, legalábbis csak addig tudod értékelni, amíg hitelesnek tűnik a színjáték, ha le hullna a lepel, akkor rögtön kiábrándulnál.


“valami más, csak nem tudom, hogy mi”


Szerintem elég butaság az, hogy valami általános törvényt keresel, hol ott az emberek nem egészen egyformák.....

Az egyiknek tetszet egy dolog, míg másnak más

2020. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


7 es amúgy ha én nem látom az őszinte érdeklődést egy lány részéről akkor engem abszolút nem érdekel onnantól kezdve. És ez mondjuk 2 évente egy lánynál van meg nem szeretem a körítést vagy akarjuk egymást vagy nem. Amúgy igazad van avval kapcsolatban , hogy magamat kell rendbe raknom , de úgy érzem a társas kapcsolataimmal kell már foglalkoznom.

8 as köszi elgondolkodok rajta.

2020. szept. 23. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

A csajozához nem csak őszinteség, hanem jó stílus is kell. Egy lúzer is lehet őszinte, de attól még nem biztos, hogy sikeres lesz.


Aki magabiztos, humoros, és mellé őszinte, az sikeres lesz.

2020. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!