Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány különböző személynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány különböző személynek mondtátok már hogy “szeretlek”?

Figyelt kérdés
Csak romantikus értelemben (szülő, gyerek stb nem számít). És abból hányba voltatok tényleg szerelmesek? Szerintetek is sokan csak úgy dobálóznak ezzel a szóval? Mint én eddig, ezen gondolkodtam mostanában, milyen könnyű kimondani, aztán nincs is mindig mögötte igazi tartalom. Kort, nemet írjatok.

2019. okt. 25. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal többnek, mint amennyi megérdemelte volna.
2019. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ezzel a szóval sokan csak dobálóznak.

Könnyű belenézni más szemébe ártatlan szemekkel és azt mondani, te vagy életem szerelme, mindennél jobban szeretlek....óóóó


Sokan csak azért mondják, mert "azt kell mondani" vagy mert, "azt akarja hallani"


Soknak mondtam már, de 2-nél volt igazán komoly.

2019. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha senkinek nem mondtam az általad írt értelemben. Pont azért, mert nem dobálózok ilyen nagy szavakkal, ha nincs mögötte tartalom. Igazán szerelmes egészen mostanáig pedig még nem voltam.

22/L

2019. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem kimondani. Viszont ki tudom mutatni.
2019. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én 1nek, úgy igazán. Meg most neked. Szeretlek Kata.

Kort, nemet.

2019. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Kiszámolja azt???? Sok nőnek mondtam már. Tényleg szerelmes egybe ő lett a párom.
2019. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem dobálózok vele. 4-nek mondtam, abból kettőnél bánom, hogy ennyit adtam magamból. Teljes érzelmi űrt hagytak... Tanulni jó volt belőle.


23n

2019. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak azoknak, akiket szerettem.
2019. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3-nak,ebből 1-nek nem volt valóságtartalma, 15 éves voltam, nem tudtam mit jelent szeretni.

Igen, nagyon sokan dobálóznak csak úgy vele, mert mondani könnyű,főleg ha a másik ezt akarja hallani.

21/L

2019. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2-nek, és valójában is azt éreztem.

Én fordítva vagyok, mint a legtöbb válaszoló, hiszen volt még 2 férfi az életemben, akit anno szerettem, de nekik nem mondtam, mivel ők nem így éreztek az irányomban. Ami később ki is derült. Azért néha még most is sajnálom, hogy nem mondtam ki, mit érzek, mert így ők is azt hihették, hogy nekem csak ilyen kaland volt. Bár lehet jobb is, nem érdekeltek jobbat, így utólag.

2019. okt. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!