Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnőm, de a gondolataim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de a gondolataim mindig elkalandoznak?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek 3 hónapja egy nővel, akit 4 hónapja ismerek. A kapcsolatunk elég jó, bár vannak bukkanók.

Tudom, hogy akarom ezt a kapcsolatot, hogy megéri érte dolgozni és szeretek vele lenni.

Mégis gyakran eszembe jut egy másik lány, akivel még tavaly ismerkedtem meg. Ugyan nem volt köztünk semmi, de mégis gyakran eszembe jut, ha beszélünk, az teljesen feldob...persze nem tennék semmit, ami a kapcsolatom ellen lenne, de mégis vágyom annak a másik lánynak a társaságára.

Ez nagy baj? Meg kellene magam miatt kondulnia a vészharangomnak?


2020. szept. 27. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Illetve igen, az önbizalomhiány nagy oka ennek, viszont ezzel az a helyzet, hogy az önbecsülésen egyedül tud csak dolgozni az ember. Szóval amíg ő nem ismeri fel, hogy baj van, addig te próbálhatsz segíteni, nem fog menni. Tudod a kapcsolatért ketten feleltek, és nagyon becsülendő, hogy te felismered a saját hibáidat és dolgozni akarsz rajta, de ez a párod nélkül semmit sem ér.
2020. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát mondtam már neki, hogy ez belőle fakadt.

Nem, nincsenek barátai, ő költözött hozzám, plusz a múltjából fakadóan eleve nem igazán ápol bizalmas vagy baráti viszonyt senkivel. Nehezen nyílik meg, nagyon magábaforduló személyiség.


Igen, nekem fontos az önismeret és hogy dolgozzak magamon. Úgy gondolom, hogy ez elengedhetetlen.

2020. szept. 27. 15:55
 13/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem hinném, hogy ebből fakadna a probléma, hogy nincsenek barátai.

Hasonló helyzetben vagyok, a páromon kívül szinte senki sincs, aki közel állna hozzám. Ennek ellenére nem szoktam kisajátítani őt, sem féltékenykedni. Nem tartom korrektnek az ilyen viselkedést. Általában a hobbijaimmal kötöm le magam, tehát jól el tudom tölteni az időm egyedül is.

2020. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!