Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felül tudná múlni az érzéseide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudná múlni az érzéseidet a nő/férfi iránt, hogy ő félig roma vagy nem csinálnál belőle problémát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 17:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-as. Tehát intelligens módon utasítanád el! :D "Ha beilleszkedtek a mi világunkba, nem tartják a kapcsolatot a "múltjukkal" akkor semmi probléma"
2020. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 20-as válaszoló. Ez egy igen érdekes felfogás, mert milyen ember az, aki megtagadja a múltját, a hagyományait és mindent, ami miatt az, aki? Szerintem, ha tisztességesen, az arany középutat megtalálva él tisztességes életet, akkor mindegy, hogy ki volt a szépapja.


Kérdező: tapasztalatból mondom, hogyha igaz a szerelem, mert a szíved és az eszed is azt mondja, hogy ő a neked való, akkor minden mindegy, és mindenkivel szembe tudsz menni az igazadért. DE, ha nem igaz a szerelem, akkor kár megbántani a másikat azzal, hogy hitegeted és megbántod, egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet, hiszen egyik lélek se tehet róla, hogy hova születik.

2020. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21 és 22


Igen, bizonyos esetekben az észnek felül kell írni a legforróbb szerelmet is. Számolni kell azzal, hogy a szerelem csökken, vagy el is múlik egy idő után. És akkor a nyakadon marad egy teljesen eltérő gondolkodású ember a kihűlt szerelemmel. Lehet rendes ember, de az együttélésnek nincs jövője.

Milyen ember az, aki megtagadja a múltját? Alkalmazkodó! Nem a múltja teszi az embert, hanem a jelene. Hogy most hogy cselekszik, mennyire intelligensek a cselekedetei, mennyire tud megfelelni a jelen kihívásainak. Aki a múltban él, ragaszkodik a múltjához, az már félig halott! A jelenben kell értelmesen élni, és a jövőre gondolni! És nem a szíveddel gondolkodni, hanem az eszeddel! A szívedre hallgathatsz, és cselekedhetsz valakivel jót, de a jövőt tervezni csak ésszel lehet.

2020. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A ver sosem vallik vizze ;)
2020. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
25%

24-es, amit írtál az csak egy jól hangzó mondás. Normális gondolkodású emberekre nem áll. Azok alkalmazkodnak. Csak a bunkó, ki ha én nem, majd én megmutatom típusúakra áll.


Ha zöld országban élsz, gondolkodj zölden. Ha sárgában, sárgául. A barnákkal az a baj, hogy jönnek mindenféle színű országból, és nem akarnak zölden vagy sárgán gondolkodni, és beilleszkedni! Élő példa rá sok ország, hogy ez még száz évek múlva is nagy probléma.

A normális, konfliktus mentes gondolkodás: "Amelyik országban van a munkád, az a hazád, és ahol vár a kedvesed, az az otthonod." Hiába kék országban születtél, ha pirosban dolgozol. A kék országbeli gondolkodás viselkedés csak honvágy, nosztalgia lehet, azt tartsd otthon, négy fal között, és ha kilépsz otthonról, viselkedj pirosan!

Abból meg otthon van probléma ha te lila vagy, a párod meg fehér, mert valakinek engednie kell. Olyan együttélés nem vezet semmi jóra, ahol csak az egyik enged.

2020. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 kokohoho ***** válasza:

Nagyon sajnálatos és szomorú tény, hogy senkit nem ismerek, aki hosszútávon jól járt volna azzal, ha romával próbált üzletelni, dolgozni, vagy bármilyen módon közösködni.

Azt hittem én kivétel lehetek és többször is megbíztam olyan romákban, akikről azt hittem, hogy méltóak rá,,,,,, bár ne tettem volna!

Én már nem tudnék megbízni senkiben, aki romák között szocializálódott,,,,, még akkor sem, ha színpatikus lenne, vagy alapjában jó ötletnek tűnne.

Ez persze nem jelenti azt, hogy aki nem roma, az tuti tisztességes.

2020. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!