Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lenne kötelező másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne kötelező másokkal is járni, mielőtt megállapodunk valaki mellett?

Figyelt kérdés
15 évesen jöttünk össze a párommal (egyidősek vagyunk). Ő volt az első párkapcsolatom, és én is neki. 10 éve vagyunk együtt, ezalatt végig folyamatosan egy pár voltunk, nem volt olyan, hogy szakítunk-összejövünk-szakítunk-összejövünk. Már egy ideje próbálkoztunk babával, és nem rég derült ki, hogy végre lesz :) A környezetünkből viszont nagyon sok negatív reakciót kaptunk erre, nagyon sokan mondogatják, hogy hülyék vagyunk, hogy gyereket vállaltunk az első párkapcsolatunkban, mert mi van, ha szakítunk, meg ilyesmi. Másfél éve jegyben járunk, az eljegyzés után is szinte ugyanezeket kaptuk, hogy korai még, meg simán lehet, hogy majd találunk jobbat egymás helyett. Nem értem, miért mondogatják ezt. Miért lenne nekünk több esélyünk szakítani, mint más pároknak? Miért ne lehetne olyan, hogy valaki elsőre megtalálja azt, akivel családot akar alapítani? Miért kell elrontani az örömünket?
2020. okt. 3. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy párost ismerek akiknek bejött ez. Minden más korai páros kései 20-as éveikben szétment az ismeretségi körömben. Az az egy pár viszont szerintem irigylésre méltó. Kívánon, hogy valaki(k)nek az életében ti is legyetek az az egy, akinek bejött. :)
2020. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

9

Egy 21 éves kocsim van és ha nem rohadna ki alólam akkor életem végéig ezzel járnék. Sőt, ha elfogadható tömegközlekedés lenne ahol élek kocsit sem akarnék.

A telefon egy szükséges rossz és ha már működésképtelen vagyis muszáj cserélni, akkor is úgy vagyok vele mint egy költözéssel hogy utálom előre.

Bambit még nem ittam, de azt az alutasakos siót igen. Ha lehetne még kapni, most is azt innám.

De kissé elkanyarodtunk a kérdés témájáról.

Csak nem értettem, hogy egy pénzen megvehető jobb eszközt hogy jutott eszedbe házassággal/párkapcsolattal összehasonlítani.

2020. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%

12.-nek.


"Csak nem értettem, hogy egy pénzen megvehető jobb eszközt hogy jutott eszedbe házassággal/párkapcsolattal összehasonlítani."


De, érted.

Pontosan tudod, hogy egy jobban kereső férfi, jobb csajt engedhet meg magának, mint egy ...mondjuk minimálbéres.

És itt NEM feltétlen az aranyásókról beszélek, hanem alap dolgokról. Lakás, kocsi, gyerek, hitelek fizetése,...ehhez pénz kell.

Még akkor is, ha sok csaj itt letolja a "Nem számít a srác pénze..." kamut.

2020. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Pénzen emberileg jobbat??

Viccelsz...

Hagyjuk. Nem vagyunk egy hullámhosszon. Szép estét!

A kérdezőnek pedig sok boldogságot!

2020. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozzatok a "jóakarókkal", egy részük tényleg csak irigy károgó.

Egy másik részük meg önkéntelenül is elvonatkoztat és a saját korábban már lezárt (vagy éppen csalódással zárult, kudarcként megélt) kapcsolatával állítja tudat alatt a tiéteket párhuzamba.

Minden ember "esete" más és más, ez viszont a TI ÉLETETEK nem másoké. Nem másoknak kell megfelelnetek. Éljétek úgy ahogy ti szeretnétek, s ne hagyjátok kialudni a lángot.

2020. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Engem speciel meg is enne a guta, ha egész életemben csak 1 emberrel áshattam volna be magam a testi/lelki dolgok mélységeibe.
2020. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Tök jó hogy feltetted ezt a kérdést, mert már én is gondolkodtam rajta.

Szokták kérdezni tőlem is, hogy mióta vagyunk együtt a párommal. 6 éve. "6 éve? Akkor jó korán összejöttetek. Nem félsz hogy megcsal?"

Szerintem magukból indulnak ki az emberek. Nekünk pl kielégítő a szexuális életünk, így nem is nézelődünk másfelé. Lehet hogy valaki más nem érezné magát nőnek/férfinak attól, ha csak egy embernek kellett volna szexuálisan.

Nekem pl nagy pozitívum, hogy míg más azt mondja hogy "szar a szex, szakítok emiatt, lesz jobb", addig nálunk az volt, hogy együtt ismertük meg egymás testét és dolgoztunk a hibákon.

Nekem is a fejemben vannak a rosszindulatú vélemények a kapcsolatomról, de azért igyekszem arra gondolni, hogy "majd meglátjátok 20 év múlva".

2020. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A szexuális életünk 100% tökéletes, ezt egészen biztosan ki tudom jelenteni. De az ismerőseimnek nem kötjük az orrára a szexuális életünket, szóval ők gondolhatnak mindenfélét.
2020. okt. 3. 22:58
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne hallgassatok ezekre. Szüleim is gimi óta együtt vannak, első kapcsolat, most volt a 25. házassági évfordulójuk.

Sok ember persze tényleg olyan, hogy kell neki a tapasztalat, és nem tudna csak egy emberrel lenni egy élten át. Ismerek ilyet is, szintén gimi óta együtt, tökéletes is lehetne a kapcsolatuk, de érezni rajtuk, hogy fusztrálja őket, hogy kb együtt nőttek fel, hogy nem volt lehetőségük mással lenni. De ha ti nem ilyenek vagytok, akkor nincs mitől félnetek.

Mellesleg jó bunkó ismerőseitek vannak, hogy egy terhes nőt ezzel riogatnak. Még ha így is gondolják, most már nem tök mindegy?

2020. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%
Ti egy csodálatos pár lehettek! Annyira bírom mikor a rokonok jobban tudjak, hogy Nektek mi a jó. Nézd meg a hátterüket. Gondolom, szinglik, elváltak, későn házasodtak. Az életnek egy másik szeletébe haraptak bele, mert nem kerülhettek abba a kivételes helyzetbe, mint ti. Ha szereted a párod, őt akarod, tarts ki mellette, szerintem épp időben vagytok, a baba is jókor jön. Sok örömet benne! És ha kell inkább zárkózzatok el az ilyen csaladtagoktol.
2020. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!