Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódhat hozzám vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhat hozzám vagy csak barátként tekinthet rám?

Figyelt kérdés

Az első találkánkkor 4 órát töltöttünk együtt, mert sajnos közbe jött valami...

A második találkánk előtt megbeszéltük, hogy közösen elmegyünk egy kb 3 és fél órás rendezvényre. A rendezvény előtt találkoztunk és még utána is belültünk valahova, tehát minimum 8 órát töltöttünk aznap együtt.

Úgy érzem, hogy ő is nagyon jól érezte magát, és bízom abban, hogy minél előbb sikerül egyeztetnünk egy újabb találkát.


Én biztos nem töltenék ennyi időt, egy olyan személlyel, aki nekem nem jön be. Viszont csók nem volt, “csak” szeretetteljes ölelés. Félek, hogy csak barátként, egy kedves lányként tekint rám.


Férfiak, ti hogy látjátok ezt? Mit gondoltok?



2020. okt. 3. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Vonzódik hozzád
Csak barátként tekint rád
18 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden féri rohan ajtóstól a házba, főleg, ha nem akarja elriasztani magától a leányt. Légy hozzá kedves, de ne hízelgő.

Ffi.

2020. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem vonzódik hozzád de lehet hogy fél esetleg kezdeményezni. Lehet csak egy kis bátorításra lenne szüksége. Férfiként írom, én sosem töltöttem úgy fél napokat egy lánnyal, akitől nem szerettem volna komolyabbatt. Sok sikert.
2020. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!