Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szerelmes valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes valakibe, vonzódhat máshoz is szexuálisan? úgy hogy a világért nem csalná meg a párját, de fantáziái azért néha-néha vannak.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Aki ezt hazudja neked, hogy beléd szerelmes, de máshoz is vonzódik szexuálisan, az kamuzik neked.
2013. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen,és én nem látok ebben semmi elítélendőt.
2013. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nem nekem hazudják,hanem én érzek így :S

de nem tudom mással elképzelni az életem csak vele,minden reggel vele akarok felkelni,jó a szex,minden..de valahogy mégis van nálam ilyen néha. pedig tényleg szerelmes vagyok...

2013. okt. 3. 13:17
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen, persze és nincs ebben semmi rossz. Aki emiatt bűntudatot érez, az feleslegesen izgatja magát.


27/N

2013. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
fantáziálni lehet :D tettlegességig nem szabad elmenni:D
2013. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de hogy mondjam..ha belegondolok abba,hogy belemennék tettlegesen,hát az undor elkap. de amikor fantáziálgatok néha,éjszaka,ha nem alszunk együtt a barátnőmmel,akkor elfordult már hogy fantáziáltam mással,de azt nem tudnám elképzelni hogy meg is csaljam vele a barátnőm,és nem azért,mert tisztelem,hanem mert mondom,szó szerint rosszul leszek a gondolattól is,hogy a való életben mással feküdnék le :D
2013. okt. 3. 13:22
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha tényleg szerelmes vagy valakibe, akkor nem. szépnek találhat másokat attól még, sőt szebbnek, mint a kedvesét akár, de nincs benne az a plusz, ami a kedvesében.
2013. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogyha szerelmes vagyok valakibe, akkor nem ő jár a fejemben egyfolytában hanem más emberek is néha. Olyankor egyáltalán nem érdekel más.
2013. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Fantáziálni lehet.

sőt a helyzet az, hogy attól mert valaki félredug, még lehet hogy csak a párjába szerelmes, de az izgalom az újdonság varázsa az más.

2013. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 Hülyeség.
2013. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!