Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó pasik!Miért jöttök össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasik!Miért jöttök össze csúnya,dundi lányokkal amikor itt vagyunk mi, szép vékony lányok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 12:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy az ilyen kérdésekre nem is kéne válaszolni.

Hátha megunnák az emberek az ilyen kamu provokációk gyártását.

2020. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Fogadok, hogy nem is vagy szép, csak azt hiszed magadról.
2020. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Mert belsőre egy magadfajta élhetetlen társként, eleve a kérdés stílusa eleget mond rólad. A kihaénnem tipus max bmw dísznek jó meg insta seggcelebnek.
2020. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Mert a dundi lány vidám, érdeklődő és elérhető. Te pedig valószínűleg egy irigy, unott, jégkirálynő vagy akivel a kutya se foglalkozik.
2020. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

# 13


Maga a kérdés provokáció, és csak az alázásra megy ki. :D

Ettől függetlenül volt olyan, hogy én magam is értetlenkedtem, hogy sportos, helyes srácok miért vannak csúnya, kövér nővel, mert én is láttam ilyet. Nem lehet rajta meglepődni? Nem tarthatom magam senkinél sem szebbnek/jobb nőnek? Ezért vagyok én is élhetetlen társ? Hát, vicces így egy 7 éve tartó kapcsolatban, ahol a párom a mindenem.

Egyszerűen ha valaki külsőre és belsőre is jó pasi, akkor furcsa, ha csúnya nőt választ, mivel a szebbek között is van lelkileg értékes. Másrészt, életvitel beli különbségek is előállhatnak.

2020. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%
Ma is láttam egy szép arcú, magas, helyes fiút egy malaclánnyal, nem értem...
2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Inkább egy átlagos vagy nőies, de odaadó, normális, kedves értelmes nő mint egy hozzád hasonló gondolkodású üresfejű liba cicababa.
2020. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%

"Inkább egy átlagos vagy nőies, de odaadó, normális, kedves értelmes nő mint egy hozzád hasonló gondolkodású üresfejű liba cicababa."


De inkább egy cicababa, mint egy 120 kilós csaj.

2020. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek, engem a fogyásban az motivál a legjobban, hogy ne nézzenek "odaadónak" meg "gondoskodónak". Mert ha ki vagy párnázva, mint az anyja, majd ki is szolgálod, mint az anyja...
2020. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálam nyugodtan "kopogtathatnál" mert én kifejezetten a sportos, vékony, szép arcú, kis mellű lányokat kedvelem.
2020. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!