Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony pasik, ti milyen lányt kerestek?

Figyelt kérdés

Milyen legyen külsőre és belsőre?

Mit vártok el tőle?


2020. szept. 13. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normál/vékony, közepesen magas/magas, szép arc, szép lábak, félhosszú hosszú haj. Legyen figyelmes, gondoskodó, hűséges, inkább családias, mint sem karrierista, de azért legyen normális szakmája, ne legyen mimóza, legyen határozott és önálló ha kell. Tudjon kommunikálni, legyen igénye rám.
2020. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dagi lányokat szeretem.


185/60


F

2020. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális gondolkodású, megbízható, hasonlóan vèkonyabb, sportos, egèszsèges nőt. (Ha nagy melle van szuper, ha deszka ès nincs melle szuper) Legyen aranyos ès 20-40 között. :) Messze nem kell tökèletesnek lennie! Èn 180-182 cm, 60 kg, vèkony, sportos.. barna. Újra ugyanezt a testet választanám, meglepően "jó" paramétereket "kaptam".
2020. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"ha deszka ès nincs melle szuper"

Ezt iróniából írtad?

2020. szept. 13. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem irónia. :) Nekem bejön, ha annyira vèkony teremtès, hogy szó szerint nincs melle. Ha szèp nagyok, az is szexis. ;)
2020. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
75A "nincs melle" kategóriának számít?
2020. szept. 13. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj! ;) Téged is önmagad miatt fognak majd szeretni. Szerintem feleslegesen aggódsz ezen. A 75A "pushup" is vonzó. Szabad tudni hány éves vagy? (Akár privátban is írhatsz.) Köszi
2020. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1-es leírta a lényeget, hasonlót keresek én is.

29/F

2020. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vékony, magas, nagy lábú:).
2020. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést valójában a magas, vékony srác írta ki! 😂


Azért leírom a tökéleteset. Ebből lehet alkudni, de ez volna az ideál:


Külső:

Magas 170+ (175+ még jobb); lehetőleg barna (ez nem fontos); inkább vékonyabb, de lehet átlagos is; kisebb melle van (A vagy B kosár, a lényeg, hogy formás legyen); arányos csípő-derék.


Belső:

Okos, lehetőleg tanult, de mindenképpen nyitott és intelligens; hagyományos értékrendben hisz, mégis modern; nem riad vissza a házimunkától, nyitott akár a férfi munkára is (nem szolgát akarok, csak legyen nyitott és segítőkész, hogy büszke lehessek rá); lehessen vele értelmesen beszélgetni, legyen nyitott, rugalmas; hosszú távon akarjon gyereket, családot; legyen ápolt, csinos (túlzásba nem kell esni)


Na, hány pont van meg? 😆

2020. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!