Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, teljesen őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, teljesen őszintén mondjátok el, hogy mennyire számít nektek, hogy egy srác okos, intelligens-e?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos. Az arc, a test és a domináns viselkedés után.
2016. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabbak között van.
2016. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen őszintén alap elvárás.
2016. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos, mert én is intelligensnek tartom magam, és nem tudnék mit kezdeni egy olyan sráccal, akivel pl. nem tudok komoly témákról beszélgetni, vagy elhisz nyilvánvaló baromságokat, félrevezethető az alacsony intelligenciája miatt, stb...


A végzettség viszont nem fontos, ha van tisztességes munkája. Egy szakmunkás is lehet kifejezetten intelligens, okos. Édesapám pl. érettségivel, középfokú végzettséggel autószerelő, és nála olvasottabb, műveltebb és intelligensebb emberrel nemigen találkoztam, pedig jelenleg az egyetemen töltöm időm nagy részét. :)

2016. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem elvárás, hogy a srác okos legyen.


Inkább úgy fogalmaznék, hogy fontosabb nekem, hogy hasonló céljaink, gondolkodásunk legyen, és hasonló érdeklődési körünk.

Intelligencia szintjén csak annyit várok el, hogy ne frusztrálja, ha én valamiben jobb vagyok nála (akár végzettség, lexikális tudás, fizetés, siker)

Ezzel nem azt mondom, hogy én akarom viselni a nadrágot, vagy összejönnék bárkivel, de tudjon annyira örülni az én sikeremnek, mint amennyi én tudok az övének. Nem vagyok tökéletes, de nagyon jó tulajdonságom, hogy szinte sosem vagyok irigy. Vagy legalábbis nem hagyom, hogy az irigység bármilyen emberi kapcsolatom rovására menjen.


Volt már olyan barátom, aki néhány évvel idősebb volt nálam. Okosnak hittem, felnéztem rá, de hamar kiderült, hogy amit én "okosságnak" hittem, az csak az a "pár évnyi tapasztalati előny" volt. Ami még nem is zavart volna, de egy idő után elkezdett "irigykedni és lehúzni", amikor látta, hogy én többet értem, mint ő az én koromban.

2016. ápr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!