Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok, hogy "tök fontos", hogy egy fiú sportoljon, miközben meg az sokkal jobban számít, hogy jól nézzen ki? Mi van, ha sportol, de nem látszik meg rajta?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerübb azt mondani, hogy nézzen ki jól?


Kutyát nem érdekli hogy ő most dolgozott e jó kinézetért, vagy csak egyszerüen ilyennek született.


Nekem pl azzal jöttek, hogy "rádférne EGY KIS kondizás"


Mégis mi az, hogy "EGY KIS kondizás"?


Lejárok vagy 3 honapja heti 2-3-szor, ahogy belefér és főként karokra, felső testre gyurok, mert én ilyen kis nyüzüge adottságú vagyok, és nőimtől megkaptam, hogy nagy a fejem stb.


Ja meg azt is megkaptam tőlük, hogy "egy kis kondi"-val könnyebben menne a csajozás is.


Na már most rajtam nem nagyon látszik meg a "kis kondi"


Kb ugy nézek ki most 3 honap után, mint a legtöbb ember amikor elkezdi...


Ebből is látszik hogy a lányok nem igazán képesek felfogni, hogy mennyi szopás a jó kinézet, ha az ember nem születik alapból jól kinézősnek. Ugyanis akkor nem dobálóznának ilyenekkel, hogy "egy kis kondi"


Persze lehet, hogy egy jó genetikai adottságú gyerekből mégjobbat csinál "egy kis kondi", ez a heti 2-3 alkalom bohockodás...mindazonáltal annyira én éppen nem bohockodom, mert nem állok le fél órát telefont nyomkodni meg vizet inni edzés közben...eleve nem is viszek telefont, és a vizet is az öltözöben tartom, hogy ne legyen pótcselekvésre lehetőség.


2015. okt. 6. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Nekem azért fontos, mert az egészséges életmódhoz hozzátartozik a mozgás, én is megteszem a saját egészségemért.
2015. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

én kb 10%-al kelek könnyebben reggel a kondi miatt...


mentális állapotomat nem javitotta érzékelhetően.


szal nem értem a hypeot.


ráadásul nem is látszik meg rajtam

2015. okt. 6. 15:54
 3/67 anonim ***** válasza:

Így van. Pont nem érdekli őket hogy hogy jutottál el oda ahova. Nem érdekli őket hogy egy viszonylag jó formát 4-5 év kőkemény edzéssel és patent táplálkozással vagy 1 év masszív kokszolással érted-e el. A lényeg hogy úgy nézel ki ahogy. Ezt csak azért írtam le mert gonodlom tudod miről van szó.

Egyébként meg azért is van ez mert nem az ilyen tényekkel lehet csajozni, hanem a jó kinézettel. Pech. Lehet panaszkodni meg bele lehet törődni. Ez a két választás van. Én az utóbbit választottam.

2015. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:

Nem unod még?

Folyton itt panaszkodsz,hogy nem fejlődsz...

2015. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Egyetértek veled, amikor valaki azt mondja, hogy fontos, hogy a párja sportoljon, általában azt értik alatta, hogy legyen vékony/izmos, és ez nemtől független. De hát kevésbé elítélendő azt mondani, hogy persze, sportoljon, mint az, hogy nézzen ki jól.

Persze van olyan eset, hogy valaki tényleg aktív sportoló, és igényli, hogy ez a közös érdeklődés meglegyen a partnerrel, esetleg együtt tudjanak sportolni, de amúgy mindenki tudja, hogy általában miről szól a dolog.

2015. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

jaj, megannyi párt látok, ahol a srác sportos, a csajnak meg hasas és pufi...


lányoknál az edzés opcionális, a fiuknál meg kötelező és ez nem jo

2015. okt. 6. 16:16
 7/67 anonim ***** válasza:

Nézd, engem nem a végeredmény érdekel, hanem az életmód, és számomra fontos, hogy a párom legalább annyit tegyen meg önmagáért, amennyit én is megteszek önmagamért, ha nem csap el egy idióta közlekedésnél, hosszú távon megéri. Nem tudnék olyan társat elképzelni magam mellé hossú távon, aki csak döglik.


Én sovány gyerek voltam, de minden vizsgálati eredményem rendben volt mindig, nem voltak nagy rendellenességek soha, így mindenki csak a vállát rángatta, de én nem nyugodtam bele, mert nem éreztem jól magam úgy. Kerestem a megoldásokat, kipróbáltam dolgokat, kísérleteztem, változtattam, aztán rátaláltam egy útra, ami segített, természetesen nem egyik napról a másikra, de a problémámat megoldotta hosszú távon.

2015. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, MÁSOK nevében nem tudok nyilatkozni, ez az én álláspontom, nekem azért fontos a párom esetén is, mert nekem az életem részévé vált, és látom, érzem a pozitív hatását. 1. és 7. válaszoló voltam.
2015. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
91%
Eddzél még 3-4 éven keresztül, megfelelő étrenddel, megfelelő hozzáállással, és ha még akkor se látsz változást, nyugodtan hibáztathatod a szar genetikádat.
2015. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

de érted, multkori csajom is ugatott, hogy miért megyek kondiba, meg hogy "már megint odamész"...na ezért beszélek róla mult időben...


bezzeg ha szarul néz ki az ember, akkor meg az a baj.


és megkérdeztem tőle, hogy most mégis mit várna? Hogy nézzek ki jól "csak úgy"?


és jött a tipikus lányos tereléssel, sunnyogással, mert a nők a nyilvánvaló dolgokat nem vallják be sosem.


és itt az a nyilvánvaló, hogy a nők valóságában igenis benne van, hogy ők jól tudják, hogy vannak ALAPBÓL emberesen kinéző fiuk. És hát nekik az olyan kéne, még akkor is ha ők maguk elhanyagolt trottyok.

2015. okt. 6. 16:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!