Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól érzem, hogy a szeretleknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a szeretleknél az "én is téged" kitérő válasz?

Figyelt kérdés
Vagy ti is szoktátok így mondani és nem azt, hogy mondjuk "én is szeretlek"?
2020. okt. 7. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Gyanitom, hogy no vagy es abba is problemat latsz bele, amibe nem kene. En pl ha nem szeretem a masikat, akkor azt valaszolom, hogy "nem baj" :)
2020. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Én nő vagyok, de ezektől a "kitárulkozásoktól" borsózik a hátam.

Szerintem pomtosan lehet azt érrzni ki mennyire számít a másiknak, szavak nélkül is.

2020. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitérő.
2020. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Egy filmben volt:

- Szeretlek

- Köszönöm

:D :D :D

2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a kitérő, hogy "tudom", "oké", "köszönöm"...
2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 peca1000 ***** válasza:
96%
Én azt mondom: Nagyon helyes! :)
2020. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem az. Feleslegesen gyanúsítgatni meg minek.
2020. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a köszit én is be akartam játszani, amikor a párom már egy hét után ennyire rám tolta a szeretetét, én meg még kicsit bizonytalan voltam... :D első kapcsolatom, ennek már 8 éve, de azóta is együtt vagyunk. És igen, nagyon szeretem :D

Az én is téged számomra nem kitérő válasz. Viszont én személy szerint nagyon nehezen beszélek az erzeseimrol. Sőt, olyan családban nőttem fel, ahol a köszönöm, kérlek, bocsánat, stb szavak sem sűrűn hangoztak el. Ezért nekem írásban ok, de szóban nagyon kényelmetlen kimondani azt a szót is, hogy szeretlek. Az én is téged számomra nem negatív, az a negatív, hogy képtelen vagyok ilyesfajta szavakat felnőtt létemre "használni".. :/

Lehet, hogy a párodnál is hasonló van, nem tudhatod.

2020. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom..
2020. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitérő, és jobban is hangzik, nem úgy, mint vmi papagáj, aki elismétli, amit a másik mond.
2020. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!